PIERWSZY TEST NA PLUS

W rozegranym dzisiaj (27 stycznia) pierwszym meczu sparingowym tej zimy Piast Żmigród wygrał z Miedzią II Legnica 2:0. Po pierwszych 45 minutach gry spotkania rozgrywanego na boisku ze sztuczną nawierzchnia prowadzili żmigrodzianie 1:0. W 5 minucie Krystian Jajko pewnie wpakował futbolówkę do bramki legniczan. Rezultat meczu ustalił w drugiej części gry Piotr Niewieściuk (na zdjęciu), który wykorzystał dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową skierował piłkę do bramki „miedziowych”. Kolejny mecz towarzyski podopieczni trenera Grzegorza Podstawka rozegrają w środę (1 luty, godz. 18.00) w Środzie Śląskiej. Tym razem przeciwnikiem będzie III-ligowa Ślęza Wrocław.