Podsumowanie sparingu z Baryczą

Piast przegrał 1:2 z Baryczą Sułów w przedostatnim sparingu okresu przygotowawczego. Pomimo przewagi w posiadaniu piłki i stwarzanych sytuacjach bramkowych, to beniaminek IV ligi okazał się skuteczniejszy.

Piast Żmigród – Barycz Sułów 1:2 (1:1)

Bramka dla Piasta: 39′ Łuczak

Skład Piasta w 1. połowie: Korytkowski – Majbroda, Niewieściuk, Trojanowski, Chouwer, Moryson, Testowany, Szymański, Gołębiowski, Sołtyński, Łuczak

Skład Piasta w 2. połowie: Testowany – Majbroda (68′ Testowany), Trojanowski (68′ Sosna), Niewieściuk (68′ Szymański), Chouwer (68′ Testowany), Moryson (65′ Sołtyński), Testowany (65′ Łuczak), Kępczyński, Gołębiowski (60′ Miziniak), Łukaszewski, Stanclik

Za tydzień ostatni sparing przed nadchodzącym wielkimi krokami sezonem III ligi. Naszym przeciwnikiem w wyjazdowym meczu w sobotę 31 lipca będzie Zagłębie II Lubin.