PODZIAŁ PUNKTÓW W BIELSKU-BIAŁEJ

W rozegranym dzisiaj meczu 28 kolejki bieżącego sezonu Piast Żmigród zremisował na wyjeździe ze Stalą Bielsko-Biała 1-1. Jako pierwsi gola zdobyli żmigrodzianie. W 23 minucie gry futbolówka trafiła do Krystiana Jajko (na zdjęciu), a ten popisał się skutecznym strzałem z dystansu. Niestety bielszczanie do wyrównania doprowadzili w 90 minucie spotkania. Strzelcem wyrównującego gola dla Stali był Marcin Wróbel.

BKS Stal – Piast Żmigród 1:1 (0:1)

Bramki:0:1 Jajko (23′), 1:1 Wróbel (90′)

Żółte kartki: Będzieszak – Mazurek

BKS Stal: Kozik, Radomski, Prokopów (82. Chrapek), Dzionsko, Będzieszak, Caputa (57. Bezak), Czaicki, Sobala (76. Wróbel), Karcz (63. Pryszcz), Szczęsny, Pląskowski

Piast: Matlak, Majbroda, Celuch, Stachowiak, Moryson (53. Sołtyński), Mazurek (79. Abdullah), Kendzia, Jajko (89. Kępczyński), Niewieściuk, Bobkiewicz (90. Olikiewicz), Badel