POTRÓJNE WZMOCNIENIE PRZED STARTEM LIGI

Do rozpoczęcia sezonu pozostały już tylko 3 dni. Najwyższa pora więc przedstawić ostatnie transfery do klubu przed początkiem rozgrywek. Miło nam poinformować, że zawodnikami Piasta zostali oficjalnie Oskar Juwa, Jakub Matysiak oraz Ołeksandr Maksymenko.

Oskar Juwa to występujący na pozycji obrońcy wychowanek KP Brzeg Dolny. Po macierzystym klubie przyszedł czas na występy w juniorskich zespołach MKP Wołów, gdzie zauważony został przez skautów Chrobrego Głogów, w związku z czym trafił do rezerw głogowian. Potem 21-latek powrócił do Wołowa, a teraz zawodnik ten postara się wnieść wartość dodaną do Piasta.

Jakub Matysiak to zawodnik obchodzący niedawno 22. urodziny. Jako wychowanek Arki Nowa Sól trafił do juniorskich zespołów Lechii Zielona Góra. Później przyszedł czas na młodzieżowe zespoły Pogoni Szczecin oraz występujące w Centralnej Lidze Juniorów Podbeskidzie Bielsko-Biała. Pierwszym seniorskim klubem Jakuba był Gryf Kamień Pomorski, a przez ostatnie półtora sezonu bronił on barw GKS-u Mirków.

Ołeksandr Maksymenko w swoim piłkarskim CV ma głównie kluby z ojczystej Ukrainy. Reprezentował on takie kluby jak Vorskla Połtawa, Girnyk-Sport Goriszni Pławni, Tawrija Symferopol oraz Krystał Chersoń. Wiosną 25-latek występował w Piaście Żerniki. Piłkarz ten może występować zarówno na pozycji lewego pomocnika jak i obrońcy.

Panowie, życzymy Wam samych udanych występów w barwach Piasta!

Oskar Juwa
Jakub Matysiak
Ołeksandr Maksymenko