POZYTYWNY PIERWSZY TEST JUNIORÓW PIASTA

Miniony weekend był aktywny nie tylko dla drużyny seniorów Piasta Żmigród, ale również dla grup młodzieżowych. W sobotę (18 lutego) bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy żmigrodzkiego klubu, którzy w meczu sparingowym zremisowali z seniorami Boru Oborniki Śląskie.

Seniorska drużyna z Obornik Śląskich na co dzień występuje we wrocławskiej Klasie A (grupa II), gdzie na półmetku rozgrywek zajmuje 3 miejsce w tabeli. Tym bardziej wychowankowie Piasta mają powody do zadowolenia po sobotnim meczu towarzyskim. Wszystkie gole w tym spotkaniu padły w drugiej części gry w przeciągu 10 minut gry. Bramki dla Piasta zdobyli Adrian Balcerzak i Karol Bąk.

Był to nasz pierwszy mecz towarzyski w bieżącym okresie przygotowawczym. To było naprawdę dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Wysokie tempo meczu było utrzymane od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Oprócz kilku błędów, zwłaszcza po których straciliśmy bramki zawodnicy dobrze wykonywali przedstawione im wcześniej założenia. Jestem jak najbardziej zadowolony z postawy wszystkich zawodników – zrelacjonował mecz trener żmigrodzkich juniorów Mariusz Kłos.

Piast Żmigród – Bór Oborniki Śląskie 2-2 (0-0)

Piast I połowa: J. Hatowski – Kacper Bąk, J. Przybylski, P. Kubis, Zaw. Testowany – K. Wiktorowicz (Trampkarz), F. Przystuplak, J. Adamczyk, M. Migdał – J. Kaminskiki (Trampkarz)(25` D. Ptak), J. Lewek.

Piast II połowa: M. Krawczyszyn – Sz. Jędrkowiak, A. Balcerzak, P. Kubis, J. Lewek – P. Robak, F. Przystuplak, J. Przybylski, J. Adamczyk – Karol Bąk, M. Migdał.

Bramki:(sam.) 0:1 (66`), 1:1 A. Balcerzak (68` rz.k), 2:1 K. Bąk (69`), 2:2 Bór (59`)