PROTECTA WSPIERA PIASTA !

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zewnętrzna Firma PROTECTA, której siedziba mieści się we Włocławku została Partnerem Piasta Żmigród i w najbliższym czasie wesprze nasz klub finansowo. A czym zajmuję się Firma PROTECTA ?, można przeczytać poniżej, bądź na oficjalnej stronie internetowej Firmy www.protecta.pl.

Cieszę się bardzo, że nawiązaliśmy współpracę z kolejną firmą, która wspomoże nasz klub finansowo, tym bardziej, że jest to firma zewnętrzna tak bardzo oddalona przecież od Żmigrodu. Z pełnomocnikiem zarządu Panem Wojciechem Łagiewką rozmawiałem kilkakrotnie przez telefon, po czym wystarczyły dwa spotkania i doszliśmy do porozumienia podpisując stosowną umowę. Jestem przekonany, że nawiążemy owocną współpracę. Serdecznie witam firmę PROTECTA w Klubie Biznesu Partner Piast – podsumował Prezes Piasta Żmigród Rafał Zagórski

PROTECTA – Pomyśl o jutrze

Według ekspertów polskie społeczeństwo się bogaci. Przybywa przedsiębiorców, firmy rozwijają się,
a wraz z nimi rośnie także majątek ich właścicieli. Im więcej jednak posiadamy, tym ważniejsza staje się kwestia ochrony dorobku naszego życia.

Pragniemy, aby ta strona była miejscem dla ludzi zapobiegliwych, którzy chcą zabezpieczyć siebie oraz swoje dzieci, a także zadbać o firmę i majątek. Chcemy także podzielić się z Wami – Czytelnikami – doświadczeniami zebranymi w ciągu ostatnich lat naszej działalności. Być może uchroni to Was przed popełnianiem błędów, które mogą zaważyć na przyszłości Waszej i Waszych bliskich.

KIM JESTEŚMY ?

Protecta sp z o.o. została założona w marcu 2008 roku i jest członkiem grupy kapitałowej DSA Financial Group SA.

Jako nieliczni w Polsce specjalizujemy się w zapewnieniu kompleksowych usług związanych z zabezpieczeniem naszych klientów od strony prawnej, finansowej, podatkowej i ubezpieczeniowej.

Swoim klientom zapewniamy profesjonalną pomoc prawną i usługi na najwyższym poziomie. Naszym założeniem jest indywidualne podejście do każdego problemu oraz dostosowanie oferty do potrzeb poszczególnych klientów.

Jesteśmy zdania, że tylko wszechstronne podejście do doradztwa daje możliwość zniwelowania zagrożeń oraz zbudowania odpowiednich rozwiązań w zakresie zabezpieczenia przedsiębiorców pod kątem:

  1. planowania spadkowego,
  2. świadomego zarządzania majątkiem,
  3. budowy planów sukcesji majątkowej w rodzinach i firmach

Nasza rola polega na dotarciu do klienta oraz bezpośrednia komunikacja z nim. Poznajemy jego indywidualne potrzeby i właściwe ukierunkowujemy dalsze kroki w skomplikowanym i czasochłonnym procesie, jakim jest sukcesja. Wdrażamy odpowiednie instrumenty, które pomogą mu w świadomym zarządzaniu majątkiem, zabezpieczeniu firmy czy prowadzeniu finansów.