PRZEDOSTATNI MECZ WYJAZDOWY PIASTA, PRZECIWNIKIEM GÓRNIK II ZABRZE

Jutro o godzinie 9:00 Piast Żmigród wyruszy na spotkanie z Górnikiem II Zabrze. Przed naszym zespołem kolejne trudne zadanie, potyczka z drużyną, która może być wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny Górnika. Czy tak będzie? To spotkanie już za kilkanaście godzin


Po ostatnim zwycięstwie wszyscy kibice Piasta mają apetyt na kolejne. Wygrana z Kluczborkiem z pewnością dodała również naszym zawodnikom dużo wiary we własne umiejętności i pokazała duży potencjał jaki tkwi w Piaście Żmigród.

Żmigrodzianie w piątek odpoczywali i spotkali się w sobotni poranek na rozruchu przedmeczowym. Żaden zawodnik nie pauzuje za kartki, wszyscy są zdrowi i gotowi do walki o kolejne 3 punkty. Obecnie sytuacja Piasta nie jest najlepsza, zajmujemy 16 miejsce w tabeli. Zwycięstwo z Górnikiem pozwoli nam opuścić strefę spadkową.

Górnik II Zabrze po dwóch wysokich porażkach liczy z pewnością na przełamanie w pojedynku z Piastem. W 13 kolejce Zabrzanie polegli w Kluczborku 4:1, pięć dni później w kolejnym wyjazdowym meczu ulegli 4:0 we Wrocławiu ze Śląskiem. Na pojedynek z Piastem Żmigród możemy się spodziewać wzmocnień w kadrze Górnika II Zabrze zawodnikami z pierwszej drużyny, która dzisiaj rozgrywa swój mecz z Legią Warszawa. Czy rzeczywiście tak będzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością nasz zespól jest na to przygotowany.

Ostatni pojedynek Piasta z Górnikiem ii Zabrze miał miejsce w sezonie 2018/2019 i  zakończył się wynikiem 1:1, bramkę dla Żmigrodzian w tym meczu zdobył Mikołaj Juchacz.

Na stadionie Sparty Zabrze rozegrany zostanie jutrzejszy mecz 15 kolejki III ligi. Początek meczu o godzinie 14:00.