PRZEGRANA NA POCZĄTEK WIOSNY

W Sobotnim, pierwszym meczu rundy wiosennej bieżącego sezonu III ligi (grupa 3) Piast Żmigród przegrał na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 0-3. Gospodarze pierwszego gola strzelili tuż przed końcem pierwszej części spotkania, a rezultat meczu podwyższyli 3 minuty po wznowieniu drugiej odsłony gry. Taki obrót sytuacji kompletnie rozbił szyki żmigrodzian. Warto zaznaczyć, że do utraty pierwszego gola pojedynek ten był bardzo wyrównany pod każdym względem. W 60 minucie meczu Pniówek zdobył kolejnego gola i ostatecznie wygrał 3-0. W końcowych fragmentach spotkania żmigrodzianie mogli zmniejszyć rozmiary przegranej, gdyż dwukrotnie bliski zdobycia bramki był Patryk Bobkiewicz.

Pniówek Pawłowice Śląskie – Piast Żmigród 3-0(1-0)

Bramki: Adam Żak (45), Bartosz Semeniuk (48), Adam Krakowski (60).

Pniówek: Szelong – Adamek (78 Glenc), Przybyła, Goik (75 Lalko), Szary, Semeniuk (63 Morcinek), Kostecki, Szczyrba (70 Majsner), Benek, Krakowiak, Żak.

Piast: Dariusz SzcZerbal – Filip Kendzia, Patryk Gołębiewski, Piotr Niewieściuk, Oskar Majbroda, Maciej Badel (57 Szymon Sołtyński), Kamil Pilarski, Karol Stachowiak (87 Mateusz Olikiewicz), Damian Celuch, Krystian Jajko (60 Eryk Moryson), Grzegorz Mazurek (70 Patryk Bobkiewicz).