PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA AKADEMIĘ PIASTA!

Rozpoczął się nowy 2024 rok, a tym samym ruszyły rozliczenia podatkowe. Tradycyjnie w imieniu Zarządu Piasta Żmigród zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przekazywania 1,5 % podatku na rzecz klubu. Każdy z nas może wesprzeć rozwój sportowy żmigrodzkich dzieci i młodzieży.

Wszyscy możemy w składanych zeznaniach podatkowych za 2023 rok, wskazać MKS PIAST. Wystarczy wpisać w deklaracjach sam numer KRS w rejestrze organizacji pożytku publicznego: 0000171635.

MKS Piast Żmigród to liczna grupa młodych zawodników i zawodniczek. W naszych drużynach występuje mnóstwo utalentowanych dzieci, a jako organizacja pragniemy przygotować im jak najlepsze warunki do rozwijania umiejętności piłkarskich. Wspólnymi siłami możemy osiągnąć ten cel!

UWAGA!

1,5 % podatku można przekazać na konkretną drużynę Piasta. W deklaracji podatkowej, w rubryce cel szczegółowy, należy wpisać nazwę drużyny: np. „młodzik zielony”. Środki przekierowane na wskazaną grupę zostaną przekazane na zakup sprzętu
sportowego właśnie dla tej grupy! Jednocześnie już teraz dziękujemy tym osobom, które zdecydowały, bądź zdecydują się na wsparcie klubu w ten sposób.

Zachęcajmy wspólnie do inicjatywy rodzinę i naszych znajomych!