PUCHAR POLSKI: PEWNY AWANS PIASTA

PUCHAR POLSKI: PEWNY AWANS PIASTA

W rozegranym wczoraj meczu 1/16 Pucharu Polski Okręgu Wrocławskiego Piast Żmigród pewnie wygrał na wyjeździe z Orłem Pawłowice Wrocław 7-0. Dwie bramki dla żmigrodzian strzelił 16-letni wychowanek klubu Krzysztof Wiktorowicz (na zdjęciu), który na boisku przebywał zaledwie pół godziny. 

Orzeł Pawłowice Wrocław – Piast Żmigród 0:7

Bramki: Juchacz, Kępczyński, Trzepacz, Bobkiewicz, Sołtyński, Wiktorowicz x2.

Piast: Sobczak – Kępczyński, Kendzia (60. Sadowczyk), Badel, Bzdęga – Jaros (46. Stasik), Niewieściuk, Kohut (60. Wiktorowicz), Juchacz (46. Bobkiewicz), Moryson (46. Sołtyński) – Rusiecki (46. Trzepacz).

Wyniki 1/16 Pucharu Polski Okręgu Wrocławskiego:

Foto-Higiena II Gać 0-5 Pogoń Oleśnica 26 września, 16:30
Rafał Smyrski 10, Krystian Kowalski 49, Adrian Sikora 67, 84, Dawid Stanisławski 77
GKS Kobierzyce 2-2 Sokół Marcinkowice 26 września, 16:30
Mechanik II Brzezina GKS Mirków/Długołęka 3 października, 16:30
w pierwotnym terminie (26 września, 16:30) odwołany
Victoria Orzeszków 0-7 Polonia Trzebnica 26 września, 16:30
LZS Osiek 2-12 Ślęza Wrocław 26 września, 16:30
Michał Wosiński 13, Norbert Szczęch 89 – Hubert Muszyński 6, Adrian Niewiadomski 18, Kamil Mańkowski 23, Jakub Jakóbczyk 27, 59, 65, Filip Olejniczak 53, 78, Maciej Matusik 64, 75, 76, 87
Bór Oborniki Śląskie 0-4 Sokół Wielka Lipa 26 września, 16:30
Michał Wróbel ?, ?, Igor Wargin ?, Adrian Łakomski ?
Barycz Sułów 0-1 Wiwa Goszcz 26 września, 16:30
Iskra Pasikurowice Widawa Bierutów 26 września, 16:30
przerwany w 60. minucie przy stanie 3-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Odra Malczyce 0-4 Śląsk II Wrocław 26 września, 16:30
Błękitni Pustków Wilczk. 5-3 Kolektyw Radwanice 26 września, 16:30
Daniel Furasiewicz 7, Radosław Książkiewicz 19, 41, 90, Marcin Osiecki 57 – Mateusz Brzęczek 4, Dominik Koterba 47, Paweł Szymiczek 81
Polonia Jaszowice 1-1 k. 9-8 Energetyk Siechnice 26 września, 16:30
Karol Domagała 73 – Bartłomiej Naściszewski 14
Orzeł Marszowice 10-2 Olimpia Podgaj 26 września, 16:30
Ambrozja Bogdaszowice 4-1 KS Żórawina 26 września, 16:30
Damian Brzozowski 29, Maciej Łoskot 39, 61, 67 – Bartłomiej Skowroński 12
Orzeł Sadowice 0-4 Foto-Higiena Gać 26 września, 16:30
Dominik Wejerowski 31, 36, Łukasz Staroń 52, Michał Gałaszewski 87
Wratislavia Wrocław 2-0 Moto Jelcz Oława 26 września, 16:30
Robert Ziaja 65, Damian Popiel 90
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 0-7 Piast Żmigród 26 września, 16:30

Comments

comments