W rozegranym wczoraj meczu 1/16 Pucharu Polski Okręgu Wrocławskiego Piast Żmigród pewnie wygrał na wyjeździe z Orłem Pawłowice Wrocław 7-0. Dwie bramki dla żmigrodzian strzelił 16-letni wychowanek klubu Krzysztof Wiktorowicz (na zdjęciu), który na boisku przebywał zaledwie pół godziny.
Orzeł Pawłowice Wrocław – Piast Żmigród 0:7
Bramki: Juchacz, Kępczyński, Trzepacz, Bobkiewicz, Sołtyński, Wiktorowicz x2.
Piast: Sobczak – Kępczyński, Kendzia (60. Sadowczyk), Badel, Bzdęga – Jaros (46. Stasik), Niewieściuk, Kohut (60. Wiktorowicz), Juchacz (46. Bobkiewicz), Moryson (46. Sołtyński) – Rusiecki (46. Trzepacz).
Wyniki 1/16 Pucharu Polski Okręgu Wrocławskiego:
Foto-Higiena II Gać | 0-5 | Pogoń Oleśnica | 26 września, 16:30 |
Rafał Smyrski 10, Krystian Kowalski 49, Adrian Sikora 67, 84, Dawid Stanisławski 77 | |||
GKS Kobierzyce | 2-2 | Sokół Marcinkowice | 26 września, 16:30 |
Mechanik II Brzezina | – | GKS Mirków/Długołęka | 3 października, 16:30 |
w pierwotnym terminie (26 września, 16:30) odwołany | |||
Victoria Orzeszków | 0-7 | Polonia Trzebnica | 26 września, 16:30 |
LZS Osiek | 2-12 | Ślęza Wrocław | 26 września, 16:30 |
Michał Wosiński 13, Norbert Szczęch 89 – Hubert Muszyński 6, Adrian Niewiadomski 18, Kamil Mańkowski 23, Jakub Jakóbczyk 27, 59, 65, Filip Olejniczak 53, 78, Maciej Matusik 64, 75, 76, 87 | |||
Bór Oborniki Śląskie | 0-4 | Sokół Wielka Lipa | 26 września, 16:30 |
Michał Wróbel ?, ?, Igor Wargin ?, Adrian Łakomski ? | |||
Barycz Sułów | 0-1 | Wiwa Goszcz | 26 września, 16:30 |
Iskra Pasikurowice | – | Widawa Bierutów | 26 września, 16:30 |
przerwany w 60. minucie przy stanie 3-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości | |||
Odra Malczyce | 0-4 | Śląsk II Wrocław | 26 września, 16:30 |
Błękitni Pustków Wilczk. | 5-3 | Kolektyw Radwanice | 26 września, 16:30 |
Daniel Furasiewicz 7, Radosław Książkiewicz 19, 41, 90, Marcin Osiecki 57 – Mateusz Brzęczek 4, Dominik Koterba 47, Paweł Szymiczek 81 | |||
Polonia Jaszowice | 1-1 k. 9-8 | Energetyk Siechnice | 26 września, 16:30 |
Karol Domagała 73 – Bartłomiej Naściszewski 14 | |||
Orzeł Marszowice | 10-2 | Olimpia Podgaj | 26 września, 16:30 |
Ambrozja Bogdaszowice | 4-1 | KS Żórawina | 26 września, 16:30 |
Damian Brzozowski 29, Maciej Łoskot 39, 61, 67 – Bartłomiej Skowroński 12 | |||
Orzeł Sadowice | 0-4 | Foto-Higiena Gać | 26 września, 16:30 |
Dominik Wejerowski 31, 36, Łukasz Staroń 52, Michał Gałaszewski 87 | |||
Wratislavia Wrocław | 2-0 | Moto Jelcz Oława | 26 września, 16:30 |
Robert Ziaja 65, Damian Popiel 90 | |||
Orzeł Pawłowice (Wrocław) | 0-7 | Piast Żmigród | 26 września, 16:30 |