REMIS JUNIORÓW W OSTATNIEJ PRÓBIE PRZED ROZPOCZĘCIEM HISTORYCZNEGO SEZONU

Już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia 2019 r. na głównej arenie piłkarskiej Żmigrodu odbędzie się inauguracja sezonu I Wojewódzkiej (Dolnośląskiej) Ligi Juniorów. Przed nami wielkie wydarzenie, pierwszy mecz na tak wysokim szczeblu rozgrywek w całej 73-letniej historii naszego klubu. O czekającym meczu jeszcze być może napiszemy. W środę (22 sierpnia) na boisku w Korzeńsku nadzieje Piasta pod wodzą trenera Pawła Troniny zagrali kontrolny mecz z występującą w klasie „A” drużyną Orli Korzeńsko. Spotkanie, które cieszyło się nadspodziewanie dużym zainteresowaniem kibiców zakończyło się wynikiem remisowym 3-3. Do przerwy obie drużyny strzeliły solidarnie po dwie bramki.

Skład juniorów Piasta: Kacper Czapran – Piotr Robak, Kamil Rękas, Kacper Krawczyszyn, Szymon Jędrkowiak – Jakub Duczemiński, Miłosz Krawczyk – Hubert Rupociński, Olaf Eliasz, Maciej Świątek – Michał Kostrzewa.

Ponadto grali: Patryk Kubis, Maksymilian Łakomy, Hubert Nelec, Piotr Puszko, Maksymilian Samol, Hubert Wojtkowiak.

Bramki dla Piasta strzelili:  Piotr Robak z rzutu karnego, Michał Kostrzewa i Hubert Nelec po bardzo efektownym uderzeniu lewą nogą.

Zawodnicy, którzy z różnych powodów nie wystąpili: Maciej Turek (bramkarz) oraz Kamil Kabza, Jakub Kamiński, Patryk Łukaszewski, Hamlet Mkrtchyan, Kacper Sosnowski i Krzysztof Wiktorowicz.