REMIS JUNIORÓW

Podziałem punktów zakończył się pierwszy mecz wiosenny bieżącego sezonu we wrocławskiej Lidze Okręgowej Juniorów Starszych. W sobotę na boisku w Żmigródku Piast Żmigród zdołał doprowadzić do wyrównania, ale zwycięskiej bramki w konfrontacji z Polonią Jaszowice już się nie udało zdobyć. Przyjezdni prowadzenie uzyskali w 24 minucie gry, a stan rywalizacji wyrównał Piotr Robak w 31 minucie.

Sam przebieg meczu był jak najbardziej pod nasze dyktando. Niestety poprzez błąd w ustawieniu nie wybroniliśmy jednego z kontrataków i straciliśmy bramkę. Z biegiem czasu stwarzaliśmy sobie coraz więcej sytuacji do zdobycia bramki. W 31` wyrównaliśmy, ale poza zdobyciem tej bramki nic więcej nie chciało wejść. Można powiedzieć, że mieliśmy w dniu dzisiejszym wielkiego pecha. Przed nami dwa weekendy bez ligowego meczu, więc mamy jeszcze czas na poprawienie niektórych elementów naszej gry – podsumował mecz swojej drużyny trener Mariusz Kłos.

16 kolejka, Piast Żmigród – Polonia Jaszowice 1-1(1-1)
Bramki:
0-1 Polonia (24), 1-1 Piotr Robak (31).

Piast: M. Krawczyszyn – J. Trupkiewicz, P. Kubis, J. Przybylski, K. Bąk (60` Sz. Jędrkowiak) – P. Robak, K. Michalski, F. Przystuplak, M. Migdał – Karol Bąk, D. Ptak.