Rezerwy Miedzi podejmą Piasta

Po dwóch seriach meczów rezerwy Miedzi są jednym z 7 zespołów, które nie znalazły na razie pogromcy w naszej lidze. O zmianę tego statusu powalczy jutro drużyna Piasta, która na zakończenie poprzednich rozgrywek pokonała Miedziankę w świetnym stylu.

Miedź II tak jak co sezon zaczyna rozgrywki w mocno odmienionym składzie oraz z nowym szkoleniowcem, którym został Grzegorz Mokry pracujący wcześniej w takich klubach jak Widzew Łódź czy Wisła Kraków. W drużynie z Legnicy występuje 4 zagranicznych zawodników, którzy zostali sprowadzeni z myślą o pierwszym zespole. Są nimi: Łotysz Rūdolfs Soloha, Brazylijczycy Vinicius i Werick Caetano oraz Holender Byron Burgering. Mieszanka wymienionych zawodników z młodymi talentami legnickiej akademii może namieszać w naszej lidze w tym sezonie, o czym świadczą dobre wyniki w meczach z Polonią Bytom i Odrą Wodzisław.

Piast nie powinien jednak do Legnicy jechać z podkulonym ogonem. zaledwie 2 miesiące temu na Stadionie im. Orła Białego podopieczni trenera Marcina Foltyna rozgromili rezerwy Miedzi 3:0 po dublecie Daniela Łuczaka i bramce Dominika Kubonia. Pokazuje to, że żmigrodzianie są w stanie sięgnąć jutro po komplet punktów po raz pierwszy w tym sezonie i poprawić morale w drużynie przed sobotnim starciem z Lechią Zielona Góra.

Początek spotkania w środę (18 sierpnia) o godz. 17:00. O bramkach będziemy informować na bieżąco na naszym profilu facebookowym