REZERWY PIASTA ZAGRAJĄ W A-KLASIE!

Po znakomitym debiutanckim sezonie naszych rezerw wszyscy czuliśmy lekki niedosyt – do 1. miejsca zabrakło przecież tylko jednego punktu. Dziś możemy jednak oficjalnie poinformować, że Ihaa.pl Piast II Żmigród zagra w następnym sezonie w klasie “A”!

Przypomnijmy, że podopieczni Mariusza Niedbały w minionych rozgrywkach zgromadzili na swoim koncie 61 punktów w 24 spotkaniach wrocławskiej klasy “B”, strzelając rywalom 120 bramek, a tracąc ich zaledwie 35. Rezultatem świetnej postawy na boisku, szczególnie w rundzie wiosennej była druga pozycja w tabeli na koniec sezonu, tuż za Sokołem Wielka Lipa, który automatycznie awansował do klasy “A”.

Sytuacja w niższych ligach jest jednak dynamiczna i wiadome było, iż możliwy jest również awans na wyższy szczebel rozgrywek z 2. miejsca. W tym przypadku liczył się współczynnik średniej ilości punktów zdobytej przez drużynę w trakcie sezonu, a dla naszych rezerw wynosił on aż 2,54. Ciężka praca zawodników naszej Akademii pod kierownictwem starszych piłkarzy okazała się idealną mieszanką młodości i doświadczenia. Teraz pora, aby potwierdzić to na wyższym poziomie rozgrywkowym!

Ihaa.pl Piast II Żmigród w nowym sezonie zagra w grupie II wrocławskiej A-klasy, a tak prezentuje się pełna lista drużyn tej ligi:

1. Ihaa.pl Piast II Żmigród
2. Dolpasz Skokowa
3. Barycz Milicz
4. LKS Krzyżanowice
5. Orzeł Prusice
6. Płomień Wisznia Mała
7. Sparta Wszemirów
8. Sparta Skarszyn
9. Maślice Wrocław
10. Tomtex Widawa Wrocław
11. Parasol Wrocław
12. Sokół Kaszowo
13. Orła Korzeńsko
14. Bór Oborniki Śląskie
15. Sokół Wielka Lipa
16. Błyskawica Lenartowice

II zespołowi Piasta gratulujemy awansu i w dalszym ciągu serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, którzy mają wolę sprawdzenia swoich umiejętności w rezerwach IV-ligowego klubu. Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 664 058 844.