RODZICE WYCHOWANKA: JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE

Do siedziby Piasta Żmigród wpłynęła wyjątkowa wiadomość od rodziców zawodnika Kamila Kabzy, który grając w meczu ligowym trampkarzy doznał poważnej kontuzji. Przypomnijmy, że jesienią ubiegłego roku podczas meczu III-ligowego Piasta przeprowadzono zbiórkę pieniędzy, które przeznaczono na rehabilitację  utalentowanego piłkarza. Poniżej prezentujemy treść tej wiadomości:

“Drodzy Kibice Klubu Piast Żmigród…

Jako rodzice Kamila jak również sam Kamil, pragniemy kolejny raz szczerze podziękować Wam za pomoc w zbiórce pieniędzy na rehabilitację – jeszcze młodego, ale jakże oddanego Klubowi zawodnika.

Niestety w życiu bywa tak, że nie wszystko idzie zgodnie z założeniami, dlatego chcemy wszystkim oddanym Zawodnikom, Kibicom, Fanom i każdemu zainteresowanemu przekazać wiadomość, że Kamila czeka kolejna operacja. Wiele cierpień i trudu już za nim, ale jeszcze więcej przed nim.

Jako mama Kamila co dzień obserwuje z jaką frustracją i żalem boryka się syn. Każdy dzień bez możliwości trenowania i grania jest dla niego straconym czasem.

Bardzo mocno chciałabym podziękować trenerowi Dominikowi oraz kolegom z drużyny za wsparcie, odwiedziny i dobre słowo. To bardzo dużo znaczy dla Kamila, nie pozostawiliście Go samego sobie w tym trudnym czasie, a takich ludzi ceni się w życiu najbardziej.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu, jak i wszystkim darczyńcom w zbiórce pieniędzy na rehabilitację,  która po kolejnej operacji będzie niezbędna do powrotu do zdrowia i sprawności Kamila”.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z rehabilitacji Kamila Kabzy.

Kamil Kabza 2 Kamil Kabza 1

Kamil Kabza