ŚLĘZA LEPSZA W SPARINGU

Przegraną Piasta zakończył się kolejny sparing w okresie przygotowawczym. W rozgrywanym we Wrocławiu meczu kontrolnym górą była Ślęza, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie zawodnik testowany. Trener Łukasz Surma również skorzystał z okazji do przetestowania kilku zawodników i rozwiązań taktycznych przed zbliżającą się rundą wiosenną.

Ślęza Wrocław – Piast Żmigród 1:0 (0:0)

Bramka: 48′ testowany

Skład Piasta:

I połowa: Filipowiak – Gołębiowski, Majbroda, Koźlik, Dyr, Moryson, testowany, Sztylka, Kieca, Sołtyński, Głowieńkowski

II połowa: Korytkowski – Gołębiowski (69′ Błoński), Majbroda, Koźlik, Dyr (58′ Krawczyszyn), Wojtkowiak, Sztylka, testowany, Sołtyński, testowany, Wojciechowski

Za tydzień natomiast MKS zmierzy się z Baryczą Sułów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 19 lutego o godz. 12:00 w Żmigródku.