SOBOTNI MECZ PIASTA ŻMIGRÓD W III LIDZE W PPV

Już w najbliższą sobotę (7 października) o godz. 13.00 na stadionie w Głubczycach rozpocznie się mecz III ligi (grupy 3) pomiędzy miejscową Polonią, a Piastem Żmigród. Miło nam poinformować, że zostanie przeprowadzona relacja z tego meczu w systemie Pay-Per-View za jedyne 15 złotych. Co należy zrobić, aby tak się stało? Poniżej prezentujemy instrukcję pozyskania uprawnień transmisyjnych z meczu Polonia-Piast w PPV.

1.Transmisja na żywo meczu III Ligi: Polonia Głubczyce – Piast Żmigród. Początek w sobotę 07.10.2017 o godz. 13:00.
2. Po zaksięgowaniu wpłaty 15 złotych  następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika, a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny!
3. Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl).
4. Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem, aby nie spóźnić się na transmisję. Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM!), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv
5. Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już nasze transmisje PPV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.