Sparing nr. 2 – Górnik vs Piast 1:0

Piłkarze Piasta rozegrali już dwa sparingi w okresie przygotowawczym, a kolejny już jutro z zespołem byłego naszego szkoleniowca Grzegorza Podstawka.

W dalszym ciągu w naszym zespole znajduje się kilku zawodników testowanych, których przyszłość jeszcze nie jest znana. Możemy się spodziewać , że kilku z nich już w Żmigrodzie pozostanie na dłużej.
Na obiektach Zagłębia Lubin rozegraliśmy sparing z II-ligowym Górnikiem Polkowice, który niestety przegraliśmy 1:0, ale możemy powiedzieć, że w naszej grze można było zauważyć wiele pozytywów. Bramkę dla Górnika zdobył w 89 minucie meczu Eryk Sobków.

Był to drugi sparing naszego zespołu w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej sezonu 2019/2020. W pierwszej grze kontrolnej mierzyliśmy się z Miedzią II Legnica, mecz ten zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1:0.

22.01.2020 – Sparing nr.2
Górnik Polkowice – Piast Żmigród 1:0
Sobków 89′

I połowa:
Filipowiak Mateusz, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Koźlik Michał, Miś Krystian, Kępczyński Cezary, Juchacz Mikołaj, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Mazurek Grzegorz, Trzepacz Oskar

II połowa:
Filipowiak Mateusz, Majbroda Oskar, Kendzia Filip, Kohut Paweł, Zawodnik testowany, Chouwer Błażej, Zawodnik testowany, Rusiecki Szymon,  Zawodnik testowany, Sołtyński Szymon,  Wojtaszek Alan.

Już jutro (25.01.2020r.) rozegramy kolejny mecz sparingowy, przeciwnikiem naszym będzie WKS Wierzbice. Trenerem WKS-u jest były trener Piasta- Grzegorz Podstawek. Obecnie zespół trenera Podstawka zajmuje wysokie 3 miejsce w Klasie Okręgowej. Początek meczu o godzinie 11:00 w Kobierzycach.