SPARING NR.6 – MIEDŹ VS PIAST

W dniu jutrzejszym zostanie rozegrany kolejny mecz kontrolny i kolejny raz zagramy z Miedzią Legnica. W tym okresie przygotowawczym już ze sobą rywalizowaliśmy, tamto spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0.
Za miesiąc będziemy przygotowywać się do pierwszego meczu w rundzie wiosennej, a przeciwnikiem naszym będzie właśnie Miedź II Legnica. Czy trenerzy odkryją karty już jutro i wystawia najmocniejsze składy?

Nasz jutrzejszy rywal w ostatnim meczu kontrolnym podejmował Śląsk II Wrocław, górą w tym pojedynku piłkarze Śląska wygrywając 2:1. Bramkę dla Miedzi w tym spotkaniu zdobył doświadczony i znany z boisk Ekstraklasy Wojciech Łobodziński. Nasi piłkarze również ostatni sprawdzian przegrali. W środę podejmowaliśmy KKS Kalisz, mecz ten zakończył się wynikiem 1:0.
W zespole trenera Kamila Sochy nastąpiło sporo zmian kadrowych. Klub opuściło 7 zawodników, a w ich miejsce testowani są nowi, których nazwisk póki co nie możemy zdradzić. Kibice Piasta muszą uzbroić się w cierpliwość.

Będzie to mecz kontrolny nr.6. dla Piasta. Spotkanie zostanie rozegrane w Legnicy na ul. Hetmańskiej o godzinie 11:00.