SPARING Z ZENITEM JUŻ JUTRO

Przed nami kolejny sparing okresu przygotowawczego. Tym razem rywalem Piasta będzie Zenit Międzybórz. Początek spotkania w sobotę 1o lutego o godz. 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Zenit podobnie jak Piast ma za sobą 4 mecze kontrolne. Podopieczni trenera Piotra Konstanciaka, który w grudniu zastąpił na tym stanowisku Mariusza Bełkowskiego, wygrali kolejno: 4:2  z LZS-em Starościn (bramki: Rusiecki, Kuświk, testowany, Kawka), 3:0  z Ostrovią Ostrów Wlkp. (bramki: Kuświk, Szczypkowski, Rusiecki), 4:2 z Centrą Ostrów Wlkp. (bramki: testowany, testowany, Mazurek, Szczypkowski) i 3:1 LKS-em Jankowy (bramki: Kuświk, Mazurek, Małolepszy).

Warto wspomnieć, że w barwach Zenitu występują zawodnicy związani z naszym klubem. Na rocznym wypożyczeniu w Międzyborzu przebywa bramkarz Gracjan Korytkowski. W środku pola natomiast oglądać możemy byłego piłkarza Piasta, Szymona Rusieckiego.

Jeśli chodzi o transfery, jak na razie w Międzyborzu cisza, ale obecność zawodników testowanych wśród strzelców bramek w sparingach może zwiastować transfery do klubu w niedalekiej przyszłości.

Jak poradzą sobie żmigrodzianie w starciu z ligowym rywalem? Przekonać możecie się na własne oczy. Zapraszamy jutro o godz. 11:00 na Stadion przy ul. Sportowej 13 w Żmigrodzie.