ŚWIETNY WYNIK ORLIKÓW W RAWICZU!

W sobotę (08.02.2020r.) drużyna Orlików (rocznik 2010) brała udział w turnieju ,,NIEDŹWIADEK RAWICZ CUP” w Rawiczu, w którym wzięło udział 8 zespołów: Rawia I Rawicz , Rawia II Rawicz, Awdaniec Pakosław, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Akademia Piłkarska Reiss Rawicz, Akademia Sportu Krobia, Wisła Borek Wielkopolski i Piast Żmigród. W fazie grupowej drużyna Piasta zajęła 1 miejsce z kompletem punktów.
Wyniki naszego zespołu w fazie grupowej:
Piast Żmigród – Awdaniec Pakosław 5-0
Piast Żmigród -Akademia Sportu Krobia 1-0
Piast Żmigród – Rawia II Rawicz 3-0

Dzięki znakomitym wynikom w fazie grupowej, nasza drużyna trafiła do “Ligi Mistrzów”. Kończymy rozgrywki w Rawiczu na znakomitym 2 miejscu. Wielkie brawa należą się naszym Orlikom i ich trenerowi.
Wyniki w Lidze Mistrzów:
Piast Żmigród – Wisła Borek Wielkopolski 0-0
Piast Żmigród – Akademia Sportu Krobia 2-1
Piast Żmigród – Akademia Piłkarska Reissa 1-1

Piast Żmigród:
Hubert Kaczor, Hubert Ziętek, Alex Gigoń, Wiktor Olejniczak, Wiktor Biernat, Szymon Baran, Piotr Pudłowski, Igor Sułek, Bartosz Świętaszczyk.

Grupa zagrała z bardzo dużym zaangażowaniem co przełożyło się na bardzo dobry wynik. Widać indywidualny rozwój chłopców. Warto podkreślić, że w domach zostało kilku bardzo wartościowych chłopców z tego rocznika. Grupa naszych Orlików jest bardzo wyrównaną grupą, często zawodnicy muszą ze sobą rywalizować o miejsce w kadrze na turniej. – podsumował udział w turnieju trener Artur Ziętkiewicz.