TERMINARZ NA SEZON 2020/2021

TERMINARZ NA SEZON 2020/2021

Poznaliśmy oficjalny terminarz III ligi gr. 3 opublikowany przez Opolski Związek Piłki Nożnej. W terminarzu przewidziane jest dodatkowe miejsce dla ewentualnego spadkowicza z II ligi.

➡️ Ruszamy 1 sierpnia wyjazdowym meczem z GKS Pniówek ’74 Pawłowice

➡️ W 2. kolejce podejmiemy u siebie drużynę Łukasza Piszczka LKS Goczałkowice-Zdrój

➡️ Rundę jesienną zakończymy w ostatni weekend listopada meczem z rezerwami Miedzi Legnica

Terminarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

Polonia Nysa – Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg – Lechia Zielona Góra
— – Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry – Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie Piast Żmigród
LKS Goczałkowice Zdrój – MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze – Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia-Stal Świdnica – Ruch Chorzów

Kolejka 2 – 8-9 sierpnia

Foto-Higiena Gać – Ruch Chorzów
Warta Gorzów Wielkopolski – Polonia-Stal Świdnica
MKS Kluczbork – Górnik II Zabrze
Piast Żmigród – LKS Goczałkowice Zdrój
Ślęza Wrocław – Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin – Miedź II Legnica
Polonia Bytom – Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Zielona Góra – —
Rekord Bielsko-Biała – Stal Brzeg
Polonia Nysa – ROW 1964 Rybnik

Kolejka 3 – 12 sierpnia

ROW 1964 Rybnik – Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg – Polonia Nysa
— – Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry – Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica – Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice Śląskie – Zagłębie II Lubin
LKS Goczałkowice Zdrój – Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze – Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica – MKS Kluczbork
Ruch Chorzów – Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 4 – 15-16 sierpnia

Foto-Higiena Gać – Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork – Ruch Chorzów
Piast Żmigród – Polonia-Stal Świdnica
Ślęza Wrocław – Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin – LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Bytom – Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Zielona Góra – Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Nysa – —
ROW 1964 Rybnik – Stal Brzeg

Kolejka 5 – 22-23 sierpnia

Stal Brzeg – Foto-Higiena Gać
— – ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Nysa
Miedź II Legnica – Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie – Lechia Zielona Góra
LKS Goczałkowice Zdrój – Polonia Bytom
Górnik II Zabrze – Zagłębie II Lubin
Polonia-Stal Świdnica – Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów – Piast Żmigród
Warta Gorzów Wielkopolski – MKS Kluczbork

Kolejka 6 – 29-30 sierpnia

Foto-Higiena Gać – MKS Kluczbork
Piast Żmigród – Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław – Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin – Polonia-Stal Świdnica
Polonia Bytom – Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra – LKS Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Nysa – Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik – Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg – —

Kolejka 7 – 5-6 września

— – Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Brzeg
Miedź II Legnica – ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie – Polonia Nysa
LKS Goczałkowice Zdrój – Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze – Lechia Zielona Góra
Polonia-Stal Świdnica – Polonia Bytom
Ruch Chorzów – Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork – Piast Żmigród

Kolejka 8 – 12-13 września

Foto-Higiena Gać – Piast Żmigród
Ślęza Wrocław – MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin – Warta Gorzów Wielkopolski
Polonia Bytom – Ruch Chorzów
Lechia Zielona Góra – Polonia-Stal Świdnica
Rekord Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze
Polonia Nysa – LKS Goczałkowice Zdrój
ROW 1964 Rybnik – Pniówek Pawłowice Śląskie
Stal Brzeg – Miedź II Legnica
— – Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 9 – 19-20 września

Gwarek Tarnowskie Góry – Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica – —
Pniówek Pawłowice Śląskie – Stal Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój – ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze – Polonia Nysa
Polonia-Stal Świdnica – Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów – Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski – Polonia Bytom
MKS Kluczbork – Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród – Ślęza Wrocław

Kolejka 10 – 26-27 września

Foto-Higiena Gać – Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród
Polonia Bytom – MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra – Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów
Polonia Nysa – Polonia-Stal Świdnica
ROW 1964 Rybnik – Górnik II Zabrze
Stal Brzeg – LKS Goczałkowice Zdrój
— – Pniówek Pawłowice Śląskie
Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź II Legnica

Kolejka 11 – 3-4 października

Miedź II Legnica – Foto-Higiena Gać
Pniówek Pawłowice Śląskie – Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice Zdrój – —
Górnik II Zabrze – Stal Brzeg
Polonia-Stal Świdnica – ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów – Polonia Nysa
Warta Gorzów Wielkopolski – Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork – Lechia Zielona Góra
Piast Żmigród – Polonia Bytom
Ślęza Wrocław – Zagłębie II Lubin

Kolejka 12 – 10-11 października

Foto-Higiena Gać – Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom – Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra – Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork
Polonia Nysa – Warta Gorzów Wielkopolski
ROW 1964 Rybnik – Ruch Chorzów
Stal Brzeg – Polonia-Stal Świdnica
— – Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczałkowice Zdrój
Miedź II Legnica – Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 13 – 17-18 października

Pniówek Pawłowice Śląskie – Foto-Higiena Gać
LKS Goczałkowice Zdrój – Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia-Stal Świdnica – —
Ruch Chorzów – Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski – ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork – Polonia Nysa
Piast Żmigród – Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław – Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin – Polonia Bytom

Kolejka 14 – 24-25 października

Foto-Higiena Gać – Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra – Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław
Polonia Nysa – Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik – MKS Kluczbork
Stal Brzeg – Warta Gorzów Wielkopolski
— – Ruch Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia-Stal Świdnica
Miedź II Legnica – Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie – LKS Goczałkowice Zdrój

Kolejka 15 – 31 października

LKS Goczałkowice Zdrój – Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze – Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – Miedź II Legnica
Ruch Chorzów – Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów Wielkopolski – —
MKS Kluczbork – Stal Brzeg
Piast Żmigród – ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław – Polonia Nysa
Zagłębie II Lubin – Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom – Lechia Zielona Góra

Kolejka 16 – 7-8 listopada

Foto-Higiena Gać – Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom
Polonia Nysa – Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik – Ślęza Wrocław
Stal Brzeg – Piast Żmigród
— – MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica – Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica
LKS Goczałkowice Zdrój – Górnik II Zabrze

Kolejka 17 – 14-15 listopada

Górnik II Zabrze – Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica – LKS Goczałkowice Zdrój
Ruch Chorzów – Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski – Miedź II Legnica
MKS Kluczbork – Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród – —
Ślęza Wrocław – Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin – ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom – Polonia Nysa
Lechia Zielona Góra – Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 18 – 21-22 listopada

Foto-Higiena Gać – Rekord Bielsko-Biała
Polonia Nysa – Lechia Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom
Stal Brzeg – Zagłębie II Lubin
— – Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród
Miedź II Legnica – MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice Śląskie – Warta Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice Zdrój – Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze – Polonia-Stal Świdnica

Kolejka 19 – 28-29 listopada

Polonia-Stal Świdnica – Foto-Higiena Gać
Ruch Chorzów – Górnik II Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski – LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork – Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród – Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin – —
Polonia Bytom – Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra – ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała – Polonia Nysa

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *