TERMINARZ ROZGRYWEK  O MISTRZOSTWO WROCŁAWSKIEJ  III LIGI OKRĘGOWEJ MŁODZIKÓW U-13 / SEZON – WIOSNA 2018 (dwie rundy)

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO WROCŁAWSKIEJ III LIGI OKRĘGOWEJ MŁODZIKÓW U-13 / SEZON – WIOSNA 2018 (dwie rundy)

Rozgrywki Wrocławskiej III Ligi Młodzików z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych rozpoczęły się z tygodniowym opóźnieniem (24 marca). W ostatni weekend obchodziliśmy Święta Wielkanocne. Meczów mistrzowskich oczywiście nie było. 7 kwietnia Liga Młodzików wraca na dobre. Przed wszystkimi drużynami aż 13 spotkań. Najbliższe nasi chłopcy rozegrają w sobotę o godz. 11.00 na bocznym boisku żmigrodzkiej areny piłkarskiej. Przeciwnikiem Piasta będzie Olympic IV Wrocław.

Wyciąg z regulaminu rozgrywek: RUNDA PIERWSZA

I kolejka – 17 marca 2018 (sobota)przełożona ze względu na warunki atmosferyczne

1. Rozpoczęcie ligi 17 marca 2018 r. Zaleca się rozgrywanie meczów o godz. 13.00. Gospodarz może zmienić godzinę bez zgody przeciwnika, terminu jedynie po uzyskaniu zgody.
2. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych mecz lub cała kolejka może zostać przełożona na inny termin.
3. System dwurundowy.
4. Awans do II Ligi Okręgowej Młodzika uzyskają zespoły z miejsc 1. i 2.
5. Spadek do IV Ligi Okręgowej Młodzika spotka dwa ostatnie zespoły (z miejsc 7. i 8.) lub więcej w zależności od liczby spadkowiczów z II Ligi Okręgowej Młodzików
6. Zasady weryfikacji według regulaminu rozgrywek na sezon 2017/2018.
PKS Łany – Piast Żmigród
 
Sokół Smolec – Olympic IV Wrocław
 
Unia Wrocław – Ślęza Wrocław
 
UKS AS Milicz – FC Wrocław II Academy
 

 

RUNDA PIERWSZA

II kolejka – 24 marca 2018 (sobota)

RUNDA PIERWSZA

III kolejka – 7 kwietnia 2018 (sobota)

RUNDA PIERWSZA

IV kolejka – 14 kwietnia 2018 (sobota)

Ślęza Wrocław – Piast Żmigród
5-0
Piast Żmigród – Olympic IV Wrocław
FC Wrocław II Academy – Piast Żmigród
Unia Wrocław – UKS AS Milicz
 
UKS AS Milicz – Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław – Olympic IV Wrocław
Olympic IV Wrocław – PKS Łany
5-1
Sokół Smolec – Unia Wrocław
UKS AS Milicz – Sokół Smolec
FC Wrocław II Academy – Sokół Smolec
7-2
PKS Łany – FC Wrocław II Academy
Unia Wrocław – PKS Łany

 

RUNDA PIERWSZA

V kolejka – 21 kwietnia 2018 (sobota)

RUNDA PIERWSZA

VI kolejka – 25 kwietnia 2018 (środa)

RUNDA PIERWSZA

VII kolejka – 28 kwietnia 2018 (sobota)

Piast Żmigród – Unia Wrocław
 
UKS AS Milicz – Piast Żmigród
Piast Żmigród – Sokół Smolec
PKS Łany – UKS AS Milicz
 
Unia Wrocław – Olympic IV Wrocław
PKS Łany – Ślęza Wrocław
Olympic IV W-w – FC W-w II Academy
 
Sokół Smolec – PKS Łany
Olympic IV Wrocław – UKS AS Milicz
Sokół Smolec – Ślęza Wrocław
 
Ślęza Wrocław – FC Wrocław II Academy
FC Wrocław II Academy – Unia Wrocław

 

RUNDA DRUGA REWANŻOWA

VIII kolejka – 5 maja 2018 (sobota)

Piast Żmigród – PKS Łany
 
Olympic IV Wrocław – Sokół Smolec
 
Ślęza Wrocław – Unia Wrocław
 
FC Wrocław II Academy – UKS AS Milicz
 

 

RUNDA DRUGA REWANŻOWA

IX kolejka – 12 maja 2018 (sobota)

RUNDA DRUGA REWANŻOWA

X kolejka – 19 marca 2018 (sobota)

RUNDA DRUGA REWANŻOWA

XI kolejka – 26 maja 2018 (sobota)

Piast Żmigród – Ślęza Wrocław
 
Olympic IV Wrocław – Piast Żmigród
Piast Żmigród – FC Wrocław II Academy
UKS AS Milicz – Unia Wrocław
 
Ślęza Wrocław – UKS AS Milicz
Olympic IV Wrocław – Ślęza Wrocław
PKS Łany – Olympic IV Wrocław
 
Unia Wrocław – Sokół Smolec
Sokół Smolec – UKS AS Milicz
Sokół Smolec – FC Wrocław II Academy
 
FC Wrocław II Academy – PKS Łany
PKS Łany – Unia Wrocław

 

RUNDA DRUGA REWANŻOWA

XII kolejka – 2 czerwca 2018 (sobota)

RUNDA DRUGA REWANŻOWA

XIII kolejka – 9 czerwca 2018 (sobota)

RUNDA DRUGA REWANŻOWA

XIV kolejka – 16 czerwca 2018 (sobota

Unia Wrocław – Piast Żmigród
 
Piast Żmigród – UKS AS Milicz
Sokół Smolec – Piast Żmigród
UKS AS Milicz – PKS Łany
 
Olympic IV Wrocław – Unia Wrocław
 Ślęza Wrocław – PKS Łany
FC W-w II Academy – Olympic IV W-w
 
PKS Łany – Sokół Smolec
UKS AS Milicz – Olympic IV Wrocław
Ślęza Wrocław – Sokół Smolec
 
FC Wrocław II Academy – Ślęza Wrocław
Unia Wrocław – FC Wrocław II Academy

Comments

comments