TOMASZ WOJCIECHOWSKI DOŁĄCZA DO PIASTA

Przedstawiamy państwu kolejny zimowy transfer MKS-u. Zawodnikiem Piasta został 26-letni Tomasz Wojciechowski występujący na pozycji napastnika.

To właśnie Wojciechowski był autorem bramek w dotychczasowych sparingach, które podpisane były jako “testowany”. Pochodzący z Prochowic piłkarz trenował z Piastem od samego początku okresu przygotowawczego i swoją świetną postawą zarówno na treningach jak i meczach kontrolnych przekonał sztab szkoleniowy żmigrodzian, aby dać mu szansę.

Rosły napastnik w swojej karierze reprezentował barwy takich klubów jak Miedź Legnica, KS Polkowice, Apis Jędrzychowice, a przez ostatnie półtora roku z sukcesami występował w Prochowiczance Prochowice, której jest wychowankiem. Tym, co na pewno przykuło uwagę włodarzy Piasta, jest dyspozycja strzelecka prezentowana przez Tomka w ostatnim czasie. Wojciechowski rundę jesienną grupy zachodniej IV ligi dolnośląskiej zakończył na fotelu króla strzelców z imponującą liczbą 20 goli na koncie. Daje to średnią grubo powyżej jednej bramki na mecz.

Kontrakt z nowym nabytkiem Piasta został podpisany na okres do końca sezonu 2022/2023.

Tomku, życzymy Ci samych sukcesów w barwach Piasta!