TOWARZYSKO Z AGROPLONEM BYŁO EMOCJONUJĄCO. JAK BĘDZIE JUTRO W LIDZE!

Już jutro piłkarze Piasta Żmigród podejmą na własnym stadionie kolejnego rywala. Tym razem w ramach 8 kolejki III ligi (grupy 3) bieżącego sezonu żmigrodzianie będą rywalizować z beniaminkiem. Agroplon Gluszyna, to zespół, który do tej pory zaliczył 2 wygrane, 3 remisy oraz 2 przegrane i z dorobkiem 9 punktów zajmuje 11 miejsce w tabeli. Drużyna ta zdecydowanie lepiej spisuje się grając w roli gospodarza, gdyż w takich okolicznościach wywalczyła aż 7 punktów, Z kolei na wyjazdach nie zaznała smaku wygranej zaliczając 2 remisy i 1 przegraną. Przypomnijmy, że Piast w tym roku rywalizował już z Agropolnem, a miało to miejsce w letnim okresie przygotowawczym do bieżącego sezonu. Wówczas na żmigrodzkim stadionie wygrali podopieczni trenera Ediego Andradiny 4-3, ale warto podkreślić, że do 70 minuty meczu przegrywali 1-3. W przeciągu ostatnich 20 minut żmigrodzianie się rozstrzelali i zdobyli gole, które dały zwycięstwo. Jutrzejsza konfrontacja Piasta z Agroplonem rozpocznie się o godz. 17.00. Zapraszamy do dopingowania załogi Piasta Żmigród!