TRENER PIASTA ZDRADZA TAJEMNICĘ ZIMOWYCH PRZYGOTOWAŃ DO WIOSNY 2017

TRENER PIASTA ZDRADZA TAJEMNICĘ ZIMOWYCH PRZYGOTOWAŃ DO WIOSNY 2017

Piłkarze Piasta Żmigród przebywają na zasłużonych urlopach. Do zajęć treningowych podopieczni trenera Grzegorza Podstawka wrócą na początku stycznia 2017 roku. A jaki jest plan 37-letniego szkoleniowca na zimowy okres przygotowawczy?
– Cały zimowy okres przygotowawczy do rundy wiosennej bieżącego sezonu w III lidze i do rozgrywek Pucharu Polski okręgu wrocławskiego rozpocznie się 9 stycznia 2017 roku i będzie się składał z 40 jednostek treningowych. Dodatkowo w tym czasie rozegramy również 10 meczów kontrolnych. W celu przeprowadzenia zajęć treningowych będziemy korzystać z własnych obiektów: hala sportowa, boisko – Orlik, siłownia i kilka razy pójdziemy pobiegać w terenie. Będziemy korzystać również z Aerobiku , gdzie doszlifowujemy przygotowanie koordynacyjne i tlenowe. Duży nacisk położymy na przygotowanie motoryczne w pierwszych fazach cyklów treningowych, później skupimy się nad poprawą gry obronnej całego zespołu i finalizacją naszych działań ofensywnych, czyli skuteczności. Wszystko zgodnie z założeniami naszego modelu gry – wyznał w rozmowie telefonicznej z naszą redakcją trener Grzegorz Podstawek.
Całej załodze Piasta Żmigród już teraz życzymy udanego zimowego okresu przygotowawczego do wiosennej walki na dwóch frontach!

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *