“TRZYNASTKA” JUNIORÓW PIASTA ZALICZONA

Juniorzy Piasta Żmigród nie zwalniają tempa we wrocławskiej Lidze Okręgowej. W dniu wczorajszym pokonali na boisku  Żmigródku Błękitnych Jerzmanowo 4-2. Po pierwszej części gry żmigrodzianie prowadzili 3-0. Była to 13 wygrana podopiecznych trenera Dominika Piotrowskiego w bieżącym sezonie.

„Przede wszystkim ogromnie się cieszymy z kolejnej wygranej w rundzie wiosennej. Spodziewaliśmy się ciężkiej walki i tak właśnie było, nigdy nie lekceważymy przeciwnika. Wynik, który uzyskaliśmy uważam za sprawiedliwy, ponieważ dominowaliśmy przez 90 minut. Według mnie kluczem do sukcesu była waleczność całego zespołu. Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę i zwycięstwo” – powiedział po meczu kapitan juniorów Piasta Szymon Jędrkowiak (na zdjęciu).

Piast Żmigród – Błękitni Jerzmanowo 4:2 (3:0)
Bramki dla Piasta: Eliasz Olaf, Robak Piotr, Janik Andrzej, Krawczyk Miłosz.
Piast: Krawczyszyn Michał (60′ Konopka Dawid), Janik Andrzej, Sosnowski Kacper, Duczemiński Jakub, Jędrkowiak Szymon, Kabza Kamil (60′ Rękas Kamil), Łukaszewski Patryk, Wiktorowicz Krzysztof, Eliasz Olaf (70′ Puszko Łukasz), Robak Piotr (80′ Krawczyk Miłosz), Przystuplak Fabian (65′ Rupociński Hubert).