TURNIEJ CHARYTATYWNY DLA MAI MATUSIAK!

Wszyscy bierzemy do rąk swoje kalendarze i na czerwono zakreślamy datę 24 lutego! Tego dnia na hali sportowej przy ul. Sienkiewicza w Żmigrodzie odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej dla Mai Matusiak.

Maja była osobą przepełnioną energią i tą energią zarażała również innych. Wszędzie było jej pełno, a swoją pasję do sportu realizowała m.in. będąc arbitrem piłki nożnej. W jednej chwili wszystko posypało się jednak jak domek z kart – plany, marzenia przerodziły się w walkę o życie i powrót do normalności. Do nieszczęśliwego wypadku doszło 21 sierpnia 2023 r. Maja doznała ciężkiego urazu głowy, trafiła w stanie krytycznym do szpitala i przeszła operację ratującą życie. Przez kilka tygodni leżała na OIOM-ie. Od września przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie jest w trakcie długiego i kosztownego procesu rehabilitacyjnego. Codziennie walczy o powrót do pełni zdrowia, ale nie uda się to bez naszej pomocy!

Serdecznie zapraszamy na Turniej Charytatywny dla Mai, który odbędzie się 24 lutego na hali sportowej przy ul. Sienkiewicza w Żmigrodzie. Rywalizację rozpoczniemy o godz. 10:00 zawodami w kategorii “Orlik”, natomiast o godz. 15:00 do gry wkroczą firmy z gminy Żmigród, które w turnieju o nazwie “Garnitury zrzucają i dla Majki grają” wystawią swoje zespoły.

Zapisy pod numerem telefonu 661 708 165 oraz mailowo pod adresem akademiapiasta@op.pl.

Ilość miejsc ograniczona!