TURNIEJ ”KOSMICZNY GOL” ORLIKÓW PIASTA

W dniu 14 grudnia drużyna Orlików Piasta (rocznik 2010) udała się na pierwszy z czterech cykl turnieju ”KOSMICZNY GOL” do Leszna, rywalizując z czterema drużynami. Był to pierwszy turniej w którym rywalizowali w systemie 7-osobowym.

Zespół trenera Artura Ziętkiewicza nie próżnuje w okresie przedświątecznym. Orliki wzięły udział w turnieju “KOSMICZNY GOL”, który rozgrywany jest w czterech rundach. W pierwszym turnieju Piast odniósł jedno zwycięstwo, dwukrotnie zremisował i jeden mecz przegrał z AP Leszno.

Piast Żmigród – Chrobry Głogów 5-0
Piast Żmigród – AP Konin 2-2
Piast Żmigród – AP Leszno 1-4
Piast Żmigród – AP Kępno 2-2

Uważam pierwszy turniej za udany, dopiero drugi raz zagraliśmy systemem 7-osobowym i widoczne były braki w tym ustawieniu. Chłopcy starali się i pokazywali swoje umiejętności grając z bardzo dobrymi drużynami tocząc bardzo zaciętą walkę co będzie procentować w następnym turnieju. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony co do przyszłości tej grupy– skomentował udział w turnieju trener Artur Ziętkiewicz.

Skład:
Hubert Kaczor, Hubert Ziętek, Wiktor Olejniczak, Serafin Pantak, Bartosz Świętaszczyk, Alex Gigoń, Szymon Baran, Artur Szczotka, Piotr Pudłowski, Igor Sułek.

Był to pierwszy cykl turnieju “KOSMICZNY GOL”, druga rudna rozgrywek zaplanowana jest na 11 stycznia 2020 roku.