TURNIEJOWE GRANIE ORLIKÓW

W minioną sobotę obydwie drużyny orlików Trenera Cezarego Kępczyńskiego wzięły udział w pierwszych turniejach organizowanych w tym sezonie przez DZPN.

Grupa Orlika Zielonego wzięła udział w turnieju rozgrywanym we Wrocławiu. Nasza drużyna rywalizowała z drużynami: AP Śląsk 2012 Wrocław, AP Śląsk 2011 Wrocław, Olympic Wroclaw, Sporting Wroclaw, Piast Żerniki Wroclaw.

Grupa Orlika Czerwonego udała się natomiast na turniej do Brzegu Dolnego. Nasza drużyna rywalizowała z takimi drużynami jak: UKS Wińsko I, UKS Wińsko II, Dolpasz Skokowa, MKP Wołów, KP Brzeg Dolny.

Ze względu na wprowadzone przez PZPN zmiany odnośnie braku prowadzenia tabel i wyników grup młodzieżowych, nie będą one podawane. Najważniejsze jest aby dzieci zdobywały kolejne doświadczenia, a na grę o wynik w ich przygodzie z piłką jeszcze przyjdzie czas.

Następne turnieje orlików już w ten weekend. Grupa Orlika Zielonego uda się ponownie do Wrocławia, w sobotę na godzinę 10:00. Natomiast grupa czerwona będzie gospodarzem turnieju w niedzielę. Start o godzinie 10:00 w Żmigródku.