TURNIEJOWE WYJAZDY ŻAKÓW

Zapowiada się pracowity weekend dla naszych grup młodzieżowych. Obie grupy Żaków będą uczestniczyły w turniejach, które odbędą się w najbliższą niedziele.

Grupa Żak Biały, którą dowodzi trener Kamil Pilarski wyjedzie na turniej do Świerklan (woj.śląskie) i wystawi w nim dwa nasze zespoły (Piast I i Piast II). Gospodarzem zawodów jest Forteca Świerklany. Spotkaliśmy się z tym zespołem podczas czerwcowego turnieju w Zakopanem i można powiedzieć, że oba zespoły się ze sobą zaprzyjaźniły i utrzymują kontakt. Nasza młodzież będzie rywalizowała w następującymi drużynami:
GRUPA A
MKS PIAST ŻMIGRÓD II
RAP RYBNIK
RAPID WODZISŁAW
LKS CZARNI GORZYCE
LKS FORTECA ŚWIERKLANY

GRUPA B
MKS PIAST ŻMIGRÓD I
GKS JASTRZĘBIE
KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY
MKP ODRA WODZISŁAW
KS PŁOMIEŃ POLOMIA

Forteca Świerklany wkrótce zawita do Żmigrodu na Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród, który odbędzie się 16 lutego.

W naszym Klubie funkcjonuje również grupa Żak Czerwony, a ich trenerem jest Cezary Kępczyński. Zespół trenera Czarka uda się do Rawicza na II edycję turnieju “NIEDŹWIADEK RAWICZ CUP”. Z turnieju na turniej nasza Czerwona grupa spisuje się coraz lepiej. Gołym okiem można dostrzec postępy jakie drużyna poczyniła w ostatnich miesiącach. Początek zawodów w Rawiczu o godzinie 9:00. Rywalami młodych piłkarzy Piasta będą zespoły:
GRUPA A
MŁODA RAWIA RAWICZ
MKS PIAST ŻMIGRÓD
AP REISSA RAWICZ
SARNOWIANKA SARNOWA

GRUPA B
MŁODA RAWIA RAWICZ
ASTRA KROTOSZYN
MŁODA GIEKSA KRZEMIENIEWO
POGOŃ NOWE SKALMIERZYCE

Sporo emocji sportowych przed naszą młodzieżą. Przypominamy, że w Żmigrodzie również odbędzie się turniej. Zapraszamy w niedzielę (09.02.2020) na Turniej Młodzików o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród, początek zawodów o godzinie 9:00 na hali przy ul. Sienkiewicza 6.