TURNIEJOWY WEEKEND AKADEMII PIASTA

W miniony weekend na żmigrodzkim stadionie odbyły się 2 turnieje piłki nożnej. W piątek przy Sportowej 13  rywalizowali zawodnicy U7 i młodsi, a w niedzielę zawodnicy U9 i młodsi.

W piątkowe popołudnie zmierzyły się ze sobą ekipy skrzatów Rawii Rawicz (drużyna chłopców oraz drużyna Rawia Lejdis), Akademii Sportu Milicz, MUKS Szoku Bojanowo oraz oczywiście występujący w roli gospodarzy zespół Piasta.

Po piątkowym turnieju skrzatów, w niedzielę odbył się drugi turniej organizowany przez nasz klub z okazji zakończenia wakacji. Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów w kategorii Żak (U9 i młodsi): Akademia Sportu Milicz, Rawia Rawicz, Akademia Piłkarska Gool Wołów, Bór Oborniki Śląskie oraz 2 zespoły Piasta. Każdy mecz obfitował w ogromne emocje. Warto dodać, że dwunastym zawodnikiem w trakcie obu turniejów byli kibice w postaci rodziców, rodzeństwa czy opiekunów.

Kolejny turniej na żmigrodzkim stadionie odbędzie się już 18 września, a zagrają w nim chłopcy i dziewczynki z roczników 2013 i młodsi!️ Serdecznie zapraszamy do kibicowania najmłodszym adeptom Piasta Żmigród.

Składamy ogromne podziękowania dla Rawii Rawicz, Akademii Sportu Milicz, MUKS Szok Bojanowo, AP Gool Wołów oraz KP Bór Oborniki Śląskie za przyjęcie zaproszenia!