Tylko bramkarza żal…

W rozegranym dzisiaj meczu 14 kolejki III ligi bieżącego sezonu Piast Żmigród przegrał  u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 1-3. Po pierwszej połowie spotkania żmigrodzianie remisowali z bielszczanami 1-1. Gole dla Rekordu zdobyli Marek Sobik, Łukasz Szędzielarz, i Dawid Hałat. Z kolei honorowego gola dla żmigrodzian strzelił Damian Celuch z rzutu karnego. Jedynym zawodnikiem w szeregach gospodarzy, który zasłużył na słowa uznania był bramkarz Dariusz Szczerbal, który wybronił cztery groźne sytuacje strzeleckie w tym dwukrotnie zwycięsko wychodził z sytuacji sam na sam z rywalem.

Tak padły gole:
1-0 W 5 minucie gry Damian Celuch zostaje faulowany w polu karnym rywala. „Jedenastkę” na gola zamienia sam poszkodowany.
1-1 W 18 minucie gry Marek Sobik wykorzystuje dogranie spod linii bocznej i mocnym srzałem doprowadza do wyrównania.
1-2 W 47 minucie gry sędzia dyktuje rzut karny dla Rekordu. Skutecznym egzekutorem stałego fragmentu gry został Łukasz Szędzielarz.
1-3 W 60 minucie meczu składną akcję Rekordu kończy Dawid Hałat.

Piast Żmigród – Rekord Bielsko-Biała      1-3(1-1)