UEFA REGION’S CUP: OSTATECZNA SELEKCJA ROZPOCZĘTA

UEFA REGION’S CUP: OSTATECZNA SELEKCJA ROZPOCZĘTA

Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN powołał 55 zawodników z dolnośląskich drużyn III i IV ligi na konsultacje przed finałami mistrzostw Europy amatorów UEFA Region’s Cup.Konsultacje selekcyjne odbędą się we wtorek, 4 grudnia w Balonie Olimpijskim Football Club przy ul. Hangarowej w Legnicy.

Finały mistrzostw Europy amatorów (UEFA Region’s Cup) odbędą się w czerwcu 2019 roku w kraju jednego z finalistów. W turnieju zagra osiem zespołów:

  • Dolny Śląsk
  • Zachodnia Słowacja (Słowacja)
  • Normandia (Francja)
  • Stambuł (Turcja)
  • Bawaria (Niemcy)
  • Kastylia (Hiszpania)
  • Hradec Kralove (Czechy)
  • Chayka – region południowy (Rosja)

           Grupa I (godziny 16.30- 18.30)

  • Gąsiorowski Marcin – Foto Higiena Gać
  • Magdziak Mateusz – Górnik Polkowice
  • Galas Wojciech – Górnik Polkowice
  • Karmelita Rafał – Górnik Polkowice
  • Ciupka Kornel – Górnik Polkowice
  • Spaleniak Dominik – Lechia Dzierżoniów
  • Borowy Grzegorz – Lechia Dzierżoniów
  • Buryło Marcin – Lechia Dzierżoniów
  • Orzechowski Michał – Lechia Dzierżoniów
  • Bońkowski Adam – Nysa Kłodzko
  • Gołębiewski Patryk – Piast Żmigród
  • Jaros Mateusz – Piast Żmigród
  • Rajter Grzegorz – Orzeł Prusice
  • Łątka Kajetan – Ślęza Wrocław
  • Palmowski Łukasz – Ślęza Wrocław
  • Repski Adrian – Ślęza Wrocław
  • Tomaszewski Maciej – Ślęza Wrocław
  • Traczyk Kornel – Ślęza Wrocław
  • Kluzek Mateusz – Ślęza Wrocław
  • Bohdanowicz Jakub – Ślęza Wrocław
  • Niewiadomski Adrian – Ślęza Wrocław
  • Jakóbczyk Jakub – Ślęza Wrocław
  • Pożarycki Dawid – Foto-Higiena/ Stal Brzeg
  • Grochowski Michał – Foto-Higiena Gać
  • Kamil Dymek – Nysa KłodzkoGrupa II (godziny 18.30- 21.00)
  • Słowik Kacper – AKS Strzegom
  • Domaradzki Dawid – AKS Strzegom
  • Sadowski Kamil – AKS Strzegom
  • Baszak Mateusz – Apis Jędrzychowice
  • Cieśla Krzysztof – Foto-Higiena Gać
  • Puchała Adrian – Polonia Trzebnica
  • Czternastek Jakub – Polonia Trzebnica
  • Ramiączek Kamil – Polonia Trzebnica
  • Gołda Jarosław – GKS Mirków
  • Tarka Kacper – GKS Mirków
  • Zygadło Grzegorz – GKS Mirków
  • Koźlik Michał – Piast Żmigród
  • Badel Maciej – Piast Żmigród
  • Rusiecki Szymon – Piast Żmigród
  • Kohut Paweł – Piast Żmigród
  • Kępczyński Cezary – Piast Żmigród
  • Bobkiewicz Patryk – Piast Żmigród
  • Gembara Piotr – Unia Bardo
  • Tragarz Szymon – Górnik Wałbrzych
  • Stec Szymon – Górnik Wałbrzych
  • Rękawek Patryk – Górnik Wałbrzych
  • Lewkot Szymon – Ślęza Wrocław
  • Skórnica Filip – Ślęza Wrocław
  • Giziński Oskar – Karkonosze Jelenia Góra
  • Polanowski Jakub – Sokół Marcinkowice
  • Cegiełka Bartłomiej – Bielawianka Bielawa
  • Paszkowski Bartosz – Bielawianka Bielawa
  • Niemienionek Paweł – Włókniarz Mirsk
  • Telatyński Jakub – Piast Żerniki
  • Łazarowicz Mikołaj – Śląsk II Wrocław

Comments

comments