UNITED NIERUCHOMOŚCI SPONSOREM PIASTA

Mamy świetną informację dla naszych kibiców. Partnerem naszego klubu została firma UNITED Nieruchomości. Logo nowego sponsora pojawi się na spodenkach meczowych I zespołu seniorów w rundzie wiosennej.

UNITED Nieruchomości to firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami we Wrocławiu i regionie. Oferuje wsparcie i doradztwo dla poszukujących własnych “czterech ścian” oraz dla klientów chcących sprzedać swoją nieruchomość. Zaspokajają oni potrzeby mieszkaniowe i inwestycyjne  Klientów poprzez:

  • doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości
  • pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych
  • regulacja stanów prawnych nieruchomości
  • wyszukiwanie nieruchomości na zlecenie klienta
  • opinie, ekspertyzy, okresowe badania rynku nieruchomości
  • pośrednictwo w sprzedaży, kupnie, najmie nieruchomości

 

Firma UNITED Nieruchomości profesjonalnie dba o swoich klientów, dlatego legitymuje się państwową licencją w obrocie nieruchomościami dzięki czemu każda transakcja jest bezpieczna. Doświadczenie w branży nieruchomości pozwoliło firmie tej nawiązać współpracę z lokalnymi deweloperami, czołowymi bankami, a także szanowanymi kancelariami notarialnymi.

Szczególną uwagę nasz sponsor przykłada do kompleksowej i profesjonalnej obsługi Klientów, która stanowi fundament jego osiągnięć w branży:
“Stawiamy na dialog i otwarte rozmowy o potrzebach i oczekiwaniach naszych Partnerów dzięki czemu skutecznie doprowadzamy proces transakcyjny do samego końca w przyjaznej atmosferze. Doskonałym świadectwem naszej jakości jest ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów.”
Witamy UNITED Nieruchomości wśród naszych sponsorów i liczymy na owocną współpracę!