UWAGA! WYJAZDOWY MECZ PIASTA ŻMIGRÓD W PPV!

Już Jutro (sobota, 23 września) o godz. 16.00 na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wielkopolskim rozpocznie się mecz III ligi (grupy 3) pomiędzy miejscowym Stilonem, a Piastem Żmigród. Oba miasta dzieli blisko 250-kilometrowa odległość i nie jest tajemnicą, że sympatykom piłkarskim taka wyprawa nie jest zbyt korzystna zarówno pod względem czasowym, jak i ekonomicznym. Dlatego też oba kluby wraz ze ŚLĄSKIE.TV doszły do porozumienia na mocy którego zostanie przeprowadzona relacja z tego meczu w systemie Pay-Per-View za jedyne 15 złotych. Tym samym żmigrodzki klub ponownie w wyjątkowy sposób zapisuje kartę w swojej historii, gdyż po raz pierwszy kibice z „Grodu Smoka” i nie tylko, będą mieli możliwość obejrzenia wyjazdowej batalii piłkarzy Piasta we własnym domu. Co należy zrobić, aby tak się stało? Poniżej prezentujemy instrukcję pozyskania uprawnień transmisyjnych z meczu Stilon-Piast w PPV.

1.Transmisja na żywo meczu III Ligi: Stion Gorzów – Piast Żmigród. Początek w sobotę 23.09.2017 o godz. 15:50.
2. Po zaksięgowaniu wpłaty 15 złotych  następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika, a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny!
3. Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl).
4. Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Zachęcamy do zakupu dostępu przynajmniej na pół godziny przed meczem, aby nie spóźnić się na transmisję. Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM!), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv
5. Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już nasze transmisje PPV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.