WARTA POPŁYNĘŁA W ŻMIGRODZIE

W rozegranym dzisiaj meczu 23 kolejki III ligi grupy 3 Piast Żmigród wygrał z Wartą Gorzów Wielkopolski 2-0. Bramki dla zwycięzców zdobyli Filip Kendzia i Grzegorz Mazurek. Było to pierwsze zwycięstwo Piasta w rundzie rewanżowej III ligi bieżącego sezonu.

Tak padały gole:

1:0 – W 55 minucie gry po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z bocznego sektora boiska , bramkarz wart „wypluwa” piłkę z rąk, a nabiegający Filip Kendzia korzysta z „prezentu” i pakuje piłkę do siatki rywala.

2:0 – W 66 minucie gry bramkarz Warty przy próbie „piąstkowania” fauluje Filipa Kendzie i arbiter bez wahania wskazuje na „jedenastkę”, którą na gola skutecznym strzałem zamienia dzisiejszy Jubilat Grzegorz Mazurek.

Piast Żmigród – Warta Gorzów Wlkp.      2-0 (0-0)