WARTOŚCIOWY SPRAWDZIAN JUNIORÓW

Minionej soboty zespół juniorów Piasta Żmigród rozegrał drugi mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej we wrocławskiej Lidze Okręgowej. Tym razem podopieczni Dominika Piotrowskiego udali się do Wrocławia na konfrontację z FC Academy, która na co dzień występuje w Centralnej Lidze Juniorów. Po pierwszych 45 minutach gry żmigrodzianie prowadzili po golu Patryka Łukaszewskiego (na zdjęciu), który popisał się precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego. Druga część tego spotkania należała już do wrocławian, którzy zdobyli 4 gole i ostatecznie wygrali 4-1. Przypomnijmy, że wcześniej juniorzy Piasta pokonali  Kanię Gostyń 4-1. Kolejny mecz kontrolny żmigrodzian w najbliższą niedzielę (3 marca, godz. 12.00) z MKP Wołów w Żmigródku.  

Gola Patryka Łukaszewskiego można zobaczyć TUTAJ

 FC Academy Wrocław – Piast Żmigród 4:1 (0:1)

 Bramka dla Piasta: Łukaszewski Patryk (41).

 Piast: Konopka Dawid, Samol Maksymilian, Rękas Kamil, Kabza Kamil, Rupociński Hubert, Duczemiński Jakub, Łukaszewski Patryk, Froń Szymon, Kamiński Jakub, Wiktorowicz Krzysztof, Łakomy Maksymilian.

 Ponadto grali: Krawczyszyn Michał, Puszko Łukasz, Nelec Hubert, Mkrtchyan Hamlet, Robak Piotr, Świątek Maciej, Eliasz Olaf, Zalewski Jan.