WIGILIA PIASTA ŻMIGRÓD 2019

W wielu firmach, stowarzyszeniach odbywają się spotkania wigilijne,Piast Żmigród również zorganizował takie spotkanie dla swoich zawodników, trenerów i osób wspierających klub.

Wigilijne spotkanie Piasta odbyło się 13 grudnia na dużej sali Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie. Tradycyjnie zaczęto od wspólnej modlitwy, którą poprowadził ks. Romuald Paszczuk. Po modlitwie i wspólnym kolędowaniu wszyscy mogli usiąść i spróbować świątecznych potraw.

Prezes Piasta Rafał Zagórski przedstawił wszystkim zgromadzonym, w formie prezentacji multimedialnej, najważniejsze wydarzenia roku 2019 jakie miały miejsce w naszym klubie, a przecież wydarzyło się tak wiele. Zaprezentowane zostały również wszystkie grupy młodzieżowe i ich osiągnięcia w sezonie 2019/2020. Zarząd klubu podziękował każdemu trenerowi za współpracę, pozytywny rozwój indywidualny zawodników i całego zespołu w roku 2019. Na scenie nie zabrakło również wszystkich partnerów, sponsorów, osób wspierających Piasta Żmigród w różny sposób, którym włodarze klubu chcieli serdecznie podziękować.

O jakich wydarzeniach była mowa na piątkowym spotkaniu wigilijnym?
Między innymi wspominaliśmy turnieje grup młodzieżowych o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Roberta Lewandowskiego, które odbywały się w okresie zimowym i letnim. Transfery zawodników, którzy z naszego klubu odeszli i tych, którzy swoją przygodę z Piastem Żmigród w tym roku rozpoczęli. Zbiórki pieniężne jakie organizował Piast Żmigród i PARTNER-PIAST. Pomoc dla  potrzebujących naszych zawodników, ale i osób nie związanych z naszym klubem, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Nie mogło zbraknąć zdjęć z Pikniku Rodzinnego Piast Żmigród podsumowującego sezon 2018/2019, który z pewnością odbędzie się kolejny raz po sezonie 2019/2020.

Wszyscy zaproszeni goście wspominali kończący się rok 2019 i spędzili ten wieczór w miłym towarzystwie i świątecznej atmosferze.

Galeria zdjęć z Wigilii 2019