ŻAKI PIASTA W WIELKOPOLSCE

ŻAKI PIASTA W WIELKOPOLSCE

Minionej soboty swoją piłkarską przygodę przeżyła drużyna żaków Piasta Żmigród. Podopieczni trenera Artura Ziętkiewicza udali się do Ostrowa Wielkopolskiego, aby rozegrać mecz towarzyski w wychowankami miejscowej Ostrovii.

Sparing odbywał się na dwóch boiskach jednocześnie, gdzie przez dwie godziny chłopcy mogli zaprezentować swoje umiejętności na tle rówieśników z Ostrowa Wielkopolskiego. Co prawda wygraliśmy ten test, ale nie to było w tym dniu najważniejsze. Dzięki tej wyprawie mogliśmy porównać nasz zespół na tle Wielkopolan pod względem reakcji na stres meczowy, sfery mentalnej, czy podejmowaniu właściwych decyzji na boisku w trakcie mecz. Był to doskonały materiał szkoleniowy i mobilizacja do dalszej pracy, aby stawać się coraz lepszym. Osobiście dziękuję Łukaszowi Gigoniowi za pomoc w prowadzeniu drużyny w tym dniu – wyznał trener żaków Piasta Żmigród Artur Ziętkiewicz.   

Kadra żaków Piasta Żmigród: Alex Gigoń, Hubert Kaczor, Igor Niedziela, Bartosz Świętaszczyk, Serafin Pantak, Wiktor Olejniczak, Maciej Wacyra, Igor Sułek, Szymon Baran, Oliwier Uram, Wiktor Biernat, Piotr Pudłowski, Artur Szczotka, Hubert Ziętek, Filip Korabik, Adam Durbajło.

Comments

comments