ZAPOWIEDŹ MECZU PIAST – FOTO-HIGIENA

ZAPOWIEDŹ MECZU PIAST – FOTO-HIGIENA

Niedawno mecz żmigrodzian z Wartą Gorzów określaliśmy mianem “meczu o 6 punktów”. Minęły 2 tygodnie i czeka nas kolejny z nich. W sobotę o godz. 17:00 Piast Żmigród podejmie u siebie Foto-Higienę Gać.

Drużyna z niewielkiej wsi położonej pod Oławą zajmuje 17. miejsce w tabeli ze stratą 3 punktów do Piasta. W tym sezonie podopieczni trenera Marcina Koszernego na 24 mecze wygrali 5, zremisowali 6, a aż 13 razy schodzili z boiska pokonani.

Foto-Higiena w tej rundzie nie imponuje formą, lecz 2 tygodnie temu (w zeszłym tygodniu gacianie pauzowali) nadeszło przełamanie. Foto-Higiena wygrała na wyjeździe z MKS Kluczbork 1:0 i zbliżyła się w tabeli do Piasta. Bramkę w tym spotkaniu zdobył niezawodny super-strzelec Foto-Higieny, Marcin Przybylski. W naszej lidze nie ma drugiej tak uzależnionej od jednego zawodnika drużyny. Przybylski strzelił w tym sezonie aż 20 z 32 zdobytych ogółem przez Foto-Higienę goli w tym sezonie i jest ex aequo z Mariuszem Idzikiem z Ruchu Chorzów, liderem klasyfikacji strzelców.

Spotkanie z Foto-Higieną będzie na pewno niezwykle ważne dla Tobiasza Jarczaka, który przeszedł do nas zimą właśnie z Gaci, w której spędził półtora roku.

Ostatni mecz obu drużyn miał miejsce 12 września w Gaci. Górą byli wtedy gospodarze, wygrywając 3:1, a honorową bramkę dla Piasta w tym spotkaniu zdobył Oskar Trzepacz.

Jutrzejszy mecz będzie transmitowany przez Telewizję Wzgórz Trzebnickich w systemie PPV. Start o godz. 17:00.

Link do transmisji:

https://www.telewizjawzgorztrzebnickich.pl/post/mks-piast-%C5%BCmigr%C3%B3d-vs-foto-higiena-ga%C4%87?fbclid=IwAR3Lib8KLP7A-9tjepAPo3nXjhxzdhtP2I8l5czb3UutctW_ysedyYNF7Ok

Share this post