ZAPOWIEDŹ MECZU Z BKS-EM BOLESŁAWIEC

Już dziś I zespół Piasta powalczy o dopisanie kolejnych 3 punktów. Naszym rywalem będzie BKS Bolesławiec, a mecz rozpocznie się punktualnie o godz. 17:00.

BKS to ostatni zespół w tabeli IV ligi. Drużyna prowadzona przez trenera Bartłomieja Zapióra w 28 spotkaniach zdobyła tylko 10 punktów i jest pewna spadku do klasy okręgowej. w rundzie wiosennej bolesławianie zdobyli 1 punkt, remisując na wyjeździe z Zenitem Międzybórz, natomiast ich ostatnie spotkania to porażki 1:3 z KS-em Łomnica, 0:6 z Baryczą Sułów i 1:3 z Prochowiczanką Prochowice.

Piast do potyczki z BKS-em przystąpi po przerwaniu passy 4 zwycięstw z rzędu, którą zakończyła przed tygodniem Barycz Sułów. Mamy zatem nadzieję znów wrócić na zwycięskie tory. Możemy spodziewać się, że w tym meczu od pierwszej minuty nie wystąpią Adrian Repski i Piotr Kotyla, którzy w środę pomogli reprezentacji DZPN wywalczyć awans do polskiego turnieju finałowego UEFA Regions Cup. Może znajdzie się zatem miejsce w pierwszym składzie dla któregoś z debiutantów? O tym przekonamy się już dziś na żmigrodzkim stadionie.

Piast Żmigród – BKS Bolesławiec

Sobota, 11 maja / godz. 17:00 / Stadion Miejski w Żmigrodzie