ZAPOWIEDŹ MECZU Z FOTO-HIGIENĄ

Już jutro udamy się na granicę województwa dolnośląskiego do Gaci – najmniejszej miejscowości w III lidze na mecz z tamtejszą Foto- Higieną. Pora zatem na przybliżenie wam sylwetki sobotniego rywala.

Foto-Higiena sezon rozpoczęła od wygranej 2:1 z Polonią Nysa, która okazała się jedyną wygraną Gacian w tym sezonie. Po niej nastąpiła passa 5 meczów bez wygranej i mamy nadzieję na jej podtrzymanie również w ten weekend. Foto-Higiena zajmuje w tej chwili 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów, czyli jedno oczko mniej od żmigrodzian. Pamiętać należy jednak o tym, że żmigrodzianie rozegrali w tym sezonie o jedno spotkanie więcej.

W zeszłej kolejce drużyna z Gaci nie grała z powodu pauzy, co oznacza, że jej piłkarze będą wypoczęci i głodni pierwszego zwycięstwa na własnym stadionie. Najlepszym strzelcem Foto-Higieny w tym sezonie jest Marcin Przybylski z 4 golami na koncie.

Zawodnicy trenera Sochy chcą zmazać z siebie złe wrażenie po wysokiej porażce przed tygodniem w Kluczborku. Foto-Higiena jest z pewnością rywalem w naszym “zasięgu”, a mecz chociażby z Ruchem Chorzów pokazał, że jesteśmy w stanie walczyć jak równy z równym z każdą drużyną w stawce. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek…

Początek spotkania o godz. 16:30 na stadionie w Gaci. Trzymamy za was kciuki panowie!