ZAPOWIEDŹ MECZU Z MKS KLUCZBORK

W sobotę o godz. 17:00 w Kluczborku tamtejszy MKS podejmie Piasta Żmigród w ramach 7. kolejki III ligi. Co wiemy o jutrzejszym rywalu?

MKS to wicelider obecnych rozgrywek z 13 oczkami na koncie i tylko jedną porażką – 2 tygodnie temu z liderującym Ruchem Chorzów. Pierwszy remis zawodnicy z Kluczborka zaliczyli w ubiegłej kolejce z Foto-Higieną Gać i ten wynik może nam dawać nadzieję na to, że z Opolszczyzny nie wyjedziemy z niczym. Kluczem do dobrego rezultatu w Kluczborku może być “upilnowanie” jednego z piłkarzy MKS-u. Mowa tu o Bartoszu Włodarczyku. 26-letni pomocnik zdobył w tym sezonie aż 7 z wszystkich 10 bramek strzelonych przez drużynę z Kluczborka i z pewnością będzie niezwykle groźny pod bramką Piasta. Warto wspomnieć też, że szeregi biało-niebieskich w letnim okienku transferowym zasilił nasz bramkarz Maciej Turek, który jak narazie w MKS-ie pełni rolę rezerwowego.

Zawodnicy z Grodu Smoka mierzyli się z opolanami jak dotąd 3 razy i jeszcze nigdy nie przegrali. 2 razy w potyczkach obu drużyn padał remis 1:1, natomiast w ostatnim meczu pomiędzy rozegranym w Żmigrodzie jesienią 2019 roku, górą był Piast wygrywając 1:0 po bramce Michała Koźlika. Kto wyjdzie zwycięsko z jutrzejszej potyczki?

Początek meczu o godz. 17:00 w Kluczborku. Arbitrem głównym tego spotkania będzie sędzia Robert Kowalczyk.

Spotkanie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem telewizji Śląskie TV.

LINK DO TRANSMISJI:

https://slaskie.tv/ppv-mks-kluczbork-piast-zmigrod