ZAPOWIEDŹ OSTATNIEGO SPARINGU

Okres przygotowawczy dobiega końca. Przed nami ostatnia gra kontrolna,  w której zmierzymy się z występującą w IV lidze wielkopolskiej Obrą Kościan. Początek meczu w sobotę (18 lutego) o godz. 11:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej 13.

Obra w IV lidze wielkopolskiej występuje nieprzerwanie od 2009 roku. W obecnych rozgrywkach drużyna z Kościana zajmuje w tabeli 15. miejsce na 18 drużyn z bilansem bramkowym 22:36 i wszystko wskazuje na to, że w rundzie wiosennej będzie bronić się przed spadkiem.

Zespół Obry ma za sobą na ten moment tylko 2 sparingi. W pierwszym z nich Obra pokonała 4:1 lidera lubuskiej IV ligi – ZAP Zbąszynek po bramkach Patryka Łakomego, Tomasza Marcinkowskiego, Szymona Słomy i Jakuba Płotkowiaka. Z kolei w drugim meczu kontrolnym ekipa trenera Krzysztofa Knychały uległa 1:2 swojemu rywalowi ligowemu – Kotwicy Kórnik. Bramkę dla Obry zdobył w tym spotkaniu Szymon Słoma.

Z drużyną z Wielkopolski mierzyliśmy się również w letnim okresie przygotowawczym. Wtedy lepszy okazał się zespół Obry, który zwyciężył 1:0.

Piast Żmigród – Obra Kościan

Sobota, 18 lutego / godz. 11:00 / Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Żmigrodzie (ul. Sportowa 13)