ZAPRASZAMY NA HALOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW U-13  – HALA SPORTOWA PRZY GIMNAZJUM IM. M. RATAJA W ŻMIGRODZIE, SOBOTA, 26 STYCZNIA, GODZ. 9.00

Już jutro, tj. w sobotę 26 stycznia w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie odbędzie się Halowy Turniej Młodzików U-13 (dla rocznika 2006 i młodszego) o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród pana Roberta Lewandowskiego. Udział w turnieju zapowiedziały drużyny: WKS Śląsk Wrocław (2 składy), AP (Akademia Piłkarska) Brzeg Dolny, AP Młoda Rawia Rawicz, MKP Wołów, Parasol Wrocław, PKS Racot, Zjednoczeni Pudliszki i oczywiście w roli gospodarza Piast Żmigród (2 składy). Niestety w ostatniej chwili ze względu na kłopoty kadrowe (kontuzje i  choroby zawodników) wycofał się Parasol Wrocław. W jego miejsce wystąpi druga drużyna Młodej Rawii Rawicz. Pomimo tej nieoczekiwanej zmiany, turniej (taką mamy nadzieję) zapowiada się bardzo ciekawie. Z pewnością będziemy świadkami wielu meczów stojących na dobrym poziomie sportowych, w których padnie dużo efektownych bramek.

Przewidywany Program minutowy, który może ulec niewielkim zmianom  

  • do godz. 8.45 przyjazd zespołów
  • 8.50 – odprawa techniczna z trenerami
  • 9.00 – uroczyste otwarcie turnieju
  • godz. 9.15 – 16.35 – mecze
  • około godz. 16.45 – uroczyste wręczenie nagród i zakończenie turnieju.

W imieniu zawodników Piasta Żmigród i ich rodziców serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców – młodych i tych nieco starszych, którzy interesują się piłką nożną w wydaniu młodzieżowym do odwiedzenia w sobotę żmigrodzkiej hali. W klubowym bufeciku będzie można kupić m.in.  herbatę, kawę, napoje zimne oraz pyszne słodkości przygotowane przez niezawodnych rodziców, a także w ograniczonej ilości składające się z dwóch dań obiady.

                                                                                                                                             ZAPRASZAMY!!!