ZAPRASZAMY NA MECZ III LIGI OKRĘGOWEJ MŁODZIKÓW PIAST ŻMIGRÓD – TĘCZA BRZEZIA ŁĄKA

Już jutro, tj. w sobotę, 29 września drużyna młodzików Piasta rozegrana kolejny mecz mistrzowski w III Wrocławskiej Lidze Okręgowej. O godz. 10.00 na boisku bocznym żmigrodzkiej areny piłkarskiej rozpocznie się spotkanie VII kolejki  Piast Żmigród – Tęcza Brzezia Łąka.

Nasi dzisiejsi goście po rozegraniu sześciu kolejek zajmują 2. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 12 pkt. Bilans meczów: 4 wygrane, 0 remisów i 2 porażki. Bramki: 15 strzelonych i 8 straconych.

Wyniki dotychczasowych gier Tęczy:

  • Kolejka I: Tęcza – PKS Łany 0-3;
  • Kolejka II: FC Wrocław III Academy – Tęcza 0-7;
  • Kolejka III: Tęcza UKS AS Milicz 3-2
  • Kolejka IV: Tęcza – Olympic IV Wrocław 1-2;
  • Kolejka V: UKS SP Milicz – Tęcza 1-3;
  • Kolejka VI: Tęcza –Unia Wrocław 1-0

Piłkarze z Brzeziej Łąki są na 2 miejscu, natomiast na czele tabeli praktycznie od początku rozgrywek znajduje się drużyna Piasta, która wygrała wszystkie mecze. Żmigrodzianie zgromadzili 18 pkt. Strzelili 45 goli i 11 stracili.

Bogatym łupem bramkowym podzielili się: Filip Żur 16 celnych trafień, Maciej Targoni 13, Kamil Figura 7, Filip Cieśla 2, Szymon Ostromecki 2, Julia Zimmer 2, Tomasz Filiński 1, Maciej Łukawy 1 i Dominik Mądry 1.

Sobotni mecz zapowiada się bardzo ciekawie, o punkty zagrają aktualnie dwie najlepsze drużyny w III Lidze Okręgowej. Wszystkich kibiców zainteresowanych piłką nożną w młodzieżowym wydaniu zapraszamy w sobotnie przedpołudnie na żmigrodzki stadion.