ZAPRASZAMY NA MECZ MISTRZOWSKI MŁODZIKÓW PIAST – FC WROCŁAW II ACADEMY

W sobotę, 26 maja o godz. 13.00 na bocznym boisku żmigrodzkiej areny piłkarskiej przy ul. Sportowej 13 odbędzie się mecz XI kolejki Wrocławskiej III Ligi Okręgowej Młodzików PIAST Żmigród – FC Wrocław II Academy.

Wrocławska drużyna zajmuje po X kolejkach 2. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25 pkt., ustępując  zaledwie o 1 pkt liderującej Ślęzie Wrocław. Piłkarze FC Wrocław II Academy wygrali 8 meczów (na 10), jeden zremisowali i ponieśli tyleż samo porażek. Strzelili 36 bramek, a stracili tylko 10. Wrocławianie są niemal murowanym kandydatem do awansu do wyższej ligi. Piast z kolei w ośmiodrużynowej lidze plasuje się na miejscu 5. Żmigrodzianie zgromadzili 13 pkt.. Zagrali 10 spotkań, z których 4 wygrali, jedno zremisowali i ponieśli 5 porażek. Bilans bramkowy naszej drużyny jest ujemny. Uzyskaliśmy 21 goli, a straciliśmy 38.

Zespoły Piasta i FC wiosną 2018 roku grały już ze sobą. Było to 15 kwietnia na stadionie przy ul. Na Niskich Łąkach we Wrocławiu. Tamten mecz przegraliśmy 0-6. Faworytem sobotniego rewanżu będzie wicelider tabeli – FC Wrocław II Academy. Mamy nadzieję, że zawodnicy Piasta łatwo nie poddadzą się. W imieniu zawodników ZAPRASZAMY kibiców, którzy lubią młodzieżową piłkę nożną na mecz.