ŻMIGRÓD LEPSZY OD OPOLA W SPARINGU TRAMPKARZY

[gdlr_video url=”https://youtu.be/k-wkw0PW8Dw” ]

Drużyna trampkarzy Piasta Żmigróde od początku roku kalendarzowego 2017, podobnie jak wszystkie pozostały zespoły młodzieżówe żmigrodzkiego klubu, przygotowuje sie do wiosennych zmagń ligowych. W środę podopieczni trenera Dominika Piotrowskiego na boisku ze sztuczna nawierzchniąw Trzebnicy wygrali z MOKSiR Opole 4:2, pomimo tego, że po pierwszej części gry przegrywali 1:2.

Otrzymałem telefon z propozycją rozegrania sparingu z trampkarzami MOSIR Opole i nie mogliśmy z niej nie skorzystać. Mimo zwycięstwa w tym meczu muszę przyznać, że nie zagraliśmy dobrego meczu, to zespół z Opola zaprezentował się z korzystniejszej strony. Widoczne było dobre wyszkolenie techniczne zawodników tej druzyny. Pod względem taktycznym również prezentowali się nieco lepiej od nas. W tym spotkaniu szanse pokazania się otrzymało pięciu zawodnicy z grupy młodzików i jestem zadowolony z ich postawy w tym spotkaniu – wyznał trener trampkarzy Piasta Dominik Piotrowski.

MOSIR Opole – Piast Żmigród 2:4 (2:1)

Bramki: Świątek Maciej x2, Kamiński Jakub, Wiktorowicz Krzysztof

Piast: Błoński Adam, Puszko Łukasz, Duczemiński Jakub, Sosnowski Kacper, Zalewski Jan, Łukaszewski Patryk, Wiktorowicz Krzysztof, Kwasigroch Paweł, Kamiński Jakub, Błoński Nikodem, Świątek Maciej.

Ponadto grali: Załanowski Maksymilian, Leszczyński Jakub, Panas Kamil.