ŻMIGRODZIANIE ZALICZĄ LETNI OBÓZ SPORTOWY

Wychowankowie Piasta Żmigród podczas najbliższych wakacji letnich zaliczą dwa obozy sportowe. Grupa 70 zawodników przez dwa tygodnie będzie trenować w profesjonalnym ośrodku w Kętach, gdzie będzie mogła rozwijać swoje umiejętności piłkarskie i oczywiście zaliczyć niezapomnianą przygodę.

Kęty, to miasto w województwie małopolskim, w powiecie oświęcimskim, które posiada bogatą bazę sportową, a dokładnie chodzi o miejscowy Ośrodek Sportu i Rekreacji. Właśnie tam już tego lata  przebywać będą zawodnicy Piasta Żmigród, którzy na tamtejszych obiektach sportowych będzie trenować w dwóch turnusach. Pierwszy z nich z udziałem juniorów trenera Dominika Piotrowskiego i żaków trenera Artura Ziętkiewicza odbędzie się w dniach 22-29 lipca, a w drugim w dniach 29 lipca-5 sierpnia uczestniczyć będą młodzicy trenera Jana Fedyny i orliki trenera Piotra Bednarskiego. Poniżej prezentujemy szczegóły tej wyprawy. Jednocześnie informujemy, że szczegółowe informacje na temat tej wyprawy można pozyskać u trenera Dominika Piotrowskiego (tel. 667-245-579).

Pobyt w Hotelu Relax *** o wysokim standardzie i przyjaznej atmosferze. Hotel położony w spokojnej, cichej i zielonej dzielnicy Kęt ok.1200 m od rynku. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 2,3,4,5 os. z pełnym węzłem sanitarnym, TV, Wi-fi. Na terenie ośrodka znajdują się: pełnowymiarowe boisko trawiaste, profesjonalna zadaszona hala sportowa ze sztucznym boiskiem piłkarskim i pełnym zapleczem rekreacyjno – sportowym, salka treningowa z materacami, siłownia, namiot rekreacyjny, letnie boisko do siatkówki i piłki plażowej, miejsce na ognisko, ORLIK oraz boisko wielofunkcyjne. Do dyspozycji gości także sale konferencyjne i rekreacyjne: piłkarzyki, bilard, gry towarzyskie. Basen w odległości 500 metrów od hotelu w Ośrodku Sportu i Rekreacji. W pobliżu ośrodka znajduje się także rzeka z terenem wypoczynkowym. Sportowcy często korzystają z tej atrakcji – „ naturalna krioterapia”. WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie; kuchnia dostosowana do potrzeb młodych sportowców.